OCR Labs’te Buğra Anıldı Dönemi

20 yıldan fazla satış deneyimine sahip olan Buğra Anıldı, OCR Labs’ın Türkiye ve Orta Doğu’daki tüm satış faaliyetlerinden sorumlu Satış Direktörü olarak belirlendi.

Geliştirdiği kimlik doğrulama teknolojileriyle dolandırıcılığa karşı koruma sağlayan OCR Labs, Türkiye’deki ekibini yeni Türkiye ve Orta Doğu Satış Müdürü Buğra Anıldı ile güçlendiriyor.

Lise eğitimini Robert Koleji’nde ve lisans eğitimini de Boğaziçi Üniversitesi’nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Buğra Anıldı, kariyerine 1998 yılında MNG Bank’ın Perakende Bankacılığı bölümünde Yönetici Adayı (Management Trainee) olarak başladı. 2000 yılında DG Internet Solutions Inc. şirketinde Satış Yöneticisi oldu ve 2001 yılında DNA Internet Solutions Inc. şirketinde Kurucu Ortak ve Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. 2006’da Stratejik Çözümler ve İş Ortakları Satış Yöneticisi olarak Gantek Technologies şirketine geçiş yapan Buğra Anıldı, 2010 yılına kadar bu pozisyonda yer aldı. 2010-2019 yılları arasında Experian’da Orta Doğu ve Türkiye satış ekibinde yönetici rollerinde çalışan Anıldı, daha sonra Pegasystems TMEA Bölgesi Finansal Sektör satışlarından sorumlu olarak çalıştı.

Evli ve 2 çocuk babası olan Buğra Anıldı, 01 Şubat 2022 tarihinden itibaren OCR Labs’ın Türkiye ve Orta Doğu Satış Müdürü olarak şirketin bölgedeki tüm satış faaliyetlerinin sorumluluğunu üstleniyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?