Netoloji360 İş Ortakları Etkinliği Gerçekleştirildi

Netoloji Yazılım’ın her yıl iş ortakları ile buluştuğu Netoloji360 etkinliği 6 Aralık 2019 tarihinde Hilton Kozyatağı Oteli’nde gerçekleşti.

Türkiye’nin her yerinden iş ortağının katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğin sponsorları Budgetlab, Chip Computer, Erd Bilgi Teknolojileri, Finmaks, Planet Yazılım ve Salesplus oldu. Sponsorlar kendilerine ayrılan alanlarda çözümlerinden bahsedip ikili görüşmeler yaptı.

Açılış konuşmasını yapan Netoloji Yazılım kurucusu Özgür Erol, Netoloji’nin gelişimden ve gelecek vizyonundan bahsetti. Konuşmasında iş ortakları ekosisteminin gücünden bahseden Özgür Erol özellikle artık bir dünya markası olduklarının altını çizerek aktif olarak yer alınan ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Bulgaristan, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün ve Suudi Arabistan’daki yapılanmamızı aktardı.

Logo’nun ilk kurucularından SalesUPTR kurucusu Murat Keleştimur Büyük İş Fırsatları konulu sunumu ile iş ortaklarına yeni satış fırsatlarından bahsetti. Netoloji Pazarlama Müdürü Esra Koç pazarlama stratejilerini ve Netoloji Yurt Dışı Satış Müdürü Harun Arman yurt dışı stratejilerini katılımcılarla paylaştılar. Netoloji Yazılım Proje destek Lideri Uğur Yıldırım E-Flow DMS sunumunu yaptı.

Etkinlkte E-Flow’un yeni versiyonu E-Flow3 lansmanı yapıldı ve İş Süreçleri konusunda çığır açacak özellikler katılımcılarla paylaşıldı. 2019 yılında başarılı olan iş ortaklarına ödül takdimleri yapıldı;
1 – En İyi E-Flow Designer
Kerem Kuş
2-Yılın En İyi Projesi
Wagner Kablo projesi ile Ary Danışmanlık Yazılım Tic. A.Ş.
3- Yılın Anadolu Bölgesi 1.si
Netaflow Bilişim ve Mühendislik A.Ş.
4- Yılın Ege Bölgesi 1.si
Planet Yazılım Veri İletişim Sis.Tur.San.Tic.Ltd.Şti.
5- Yılın Marmara Bölgesi 1.si
Ary Danışmanlık Yazılım Tic. A.Ş.
6- Yılın En İyi Yurt Dışı İş Ortağı (Azerbaycan)
EMS Consulting MMC
7- Yılın En İyi İş Ortağı
Netaflow Bilişim ve Mühendislik A.Ş.

Etkinlik Seramonİstanbul Orkestrası’nın Gazino Geceleri konulu konseri ile sona erdi.