n11 Yeni Reklam Sesini Arıyor

n11, bir ilki daha hayata geçirdi ve yeni jingle’ı için ödüllü ses yarışması başlattı. “10 üzerinden 11” sloganıyla başlayan yarışmayı kazananlara, toplam 300 bin TL para ödülü ve birinciye n11’in reklamları aracılığıyla sesini tüm Türkiye’ye duyurma fırsatı verilecek.

Türkiye’nin öncü alışveriş platformu n11, yeni dönemini, bir “ilk”le başlattı ve yeni jingle’ını isteyen herkesin katılabileceği bir ses yarışmasıyla duyurdu. Toplam 300 bin TL ödüllü yarışmada n11, yeni jingle’ının sesini bulacak.

n11’in yeni dönemindeki “10 üzerinden 11’” sloganına odaklanan ses yarışmasına, TikTok ve WhatsApp üzerinden katılım sağlanabiliyor. Yarışmanın sonucunda birinci olan katılımcı 150 bin TL ve markanın jingle’ını seslendirme şansının sahibi olurken ikinci 100 bin TL, üçüncü ise 50 bin TL’lik para ödülü kazanacak. Ayrıca yarışmaya katılan herkese n11’de kullanılabilecek 100 TL’lik kupon hediye ediliyor.

Video veya ses kaydı formatıyla hazırlanabilecek içerikler, TikTok üzerinden #10üzerinden11 etiketiyle veya WhatsApp üzerinden paylaşılabiliyor. Son katılım tarihinin 10 Haziran Cumartesi günü olan yarışmanın sonuçları ise 12 Haziran Pazartesi günü n11 TikTok hesabından duyurulacak.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?