XPG Yeni PC Bileşenlerini Türkiye’de Satışa Sundu

XPG’nin INVADER Mid-Tower kasa, LEVANTE RGB sıvı soğutucu ve CORE REACTOR güç kaynağından oluşan bilgisayar bileşenleri, kullanıcılara hayallerindeki oyun bilgisayarını oluşturma fırsatını veriyor. Markanın PC bileşenlerini bugünden itibaren seçkin çevrimiçi mağazalarda yerini aldı.

Yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama birimleri ve mobil aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, XPG markasıyla oyunculara sunduğu ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Firmanın geçtiğimiz ay CES kapsamında sergilediği INVADER Mid-Tower kasaCORE REACTOR PSU ve LEVANTE RGB sıvı soğutma sisteminden oluşan PC bileşenleri ülkemizde satışa sunuldu.

XPG INVADER modüler yapısı sayesine kendi sistemini toplamak isteyen kullanıcıların işini son derece kolaylaştırıyor. Ayrıca tamamen temperli camdan oluşan sol yüzüyle, eserlerini gururla sergileyebilecekleri bir ortam da yaratıyor. Siyah renkli INVADER, sade ve şık bir tasarıma sahip. Kasanın ön yüzünde alt tarafta yer alan RGB aydınlatma ise ortama kararında bir renklilik katıyor.

Oyuncuların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan XPG INVADER, alet gerektirmeden kuruluma imkân vermesi, hava akışını maksimize eden iç tasarımı, mıknatıslı toz filtreleri, kablo kanalları gibi detaylarıyla oyunculara son derece kullanışlı bir oyuncu kasası sunuyor. Ferah bir iç alana sahip kasanın ön kısmına 360mm, üst kısmına ise 240mm büyüklüğünde radyatör takmak mümkün. XPG INVADER oyuncu kasası 499TL’den başlayan fiyatlarla çevrimiçi mağazalarda yerini aldı.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?