Karşınızda Asus’un Kurumsal Ürünü Expertbook B1

Asus’un kompakt ve çok yönlü oluşuyla hem evde hem de ofiste kullanımı pratikleştiren, güçlü Intel Core işlemcisi ve ultra hızlı WiFi 6E ile kapsamlı bağlantı sunarak üretkenliği artıran, yüz tanıma, parmak iziyle oturum açma, fiziksel web kamerası kalkanı gibi özellikleriyle gizliliğe son derece önem veren, askeri sınıf dayanıklılığı ile darbelerden etkilenmeyen en yeni Expertbook B1 modeli inceleme konuğumuz oldu.

Asus, ExpertBook serisinin şirketler ve eğitim kurumları için en ideal şekilde donatılan yeni B1 modellerini kullanımına sundu. Bir sırt çantasına veya çantaya sığdırılması kolay kompakt tasarımlar, Intel Core i5’ten i7’ye kadar güçlü işlemciler ve 14 inç ekran seçenekleriyle yeni ExpertBook B1 etkileyici bir performans sunuyor. Kurumsal düzeyde güvenlik, askeri düzeyde dayanıklılık ve en son WiFi 6E teknolojisi yeni B1 bilgisayarları mükemmel bir taşınabilir iş ortağı yapıyor.

Yeni ExpertBook B1, Asus’un sürdürülebilirlik taahhüdüne de bağlı olmasıyla dikkat çekiyor. Her bir cihaz, şirketin hedefleri, uzun ömürlülük ve döngüsellik göz önünde bulundurularak çevre dostu malzemelerin kullanımını en üst düzeye çıkarırken, ENERGY STAR sertifikasının katı gerekliliklerini de taşıyor.

Asus ExpertBook B1 ile ilgili görüşlerimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?