MentalUP’ta Hedef Marka Bilinirliği

Enterprise Next röportajlarında konuklarımız MentalUP kurucuları Emre Özgündüz ve Reşit Doğan oldu.

Eğitim teknolojileri sektörünün önde gelen markalarından MentalUP; kullanıcılarına eğlenceli ve eğitici oyunlar sunan, TÜBİTAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından desteklenen, Pedagojik Ürün sertifikalı bir mobil uygulama. Bu haftaki ilk röportaj konuklarımız olan MentalUP kurucuları Emre Özgündüz ve Reşit Doğan, hedeflerinin MentalUP markasını bu alandaki uygulamaların genel ismi haline dönüştürmek olduğunu kaydetti.

MentalUP, içindeki 150’den fazla eğitsel oyunla, okul öncesinden 6. sınıfa kadar her seviyeye özel; dikkat, hafıza, mantık, görsel ve sözel zeka becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Kesinlikle reklam ve zararlı içerikler barındırmayan MentalUP, kullanıcıya özel, günlük 20 dakikalık egzersiz planı ile çocukları ekran bağımlılığından da uzak tutmayı hedefliyor.

İstanbul, Türkiye’de, Türk mühendis ve yazılımcılar tarafından geliştirilen MentalUP, 100’den fazla ülkede 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Capria, Türk Telekom Ventures ve Ida Capital başta olmak üzere yerli ve yabancı pek çok yatırımcıları bulunana MentalUP’ın kurucuları Emre Özgündüz ve Reşit Doğan ile gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbeti aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?