İşNet’ten Hızlı ve Zahmetsiz e-Arşiv Fatura Kolaylığı

İşNet e-Fatura mükellefi olmayan ve GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) e-Arşiv portalından fatura kesen tüm işletmelerin dijital dönüşümlerinde bir dönüm noktası olacak belge.app çözümünü pazara sundu.

Kurumların dijital dönüşüm yolculuğunun katma değerli iş ortağı olan İşNet, bulut bilişim, siber güvenlik, iletişim, telekomünikasyon, internet, ses ve uydu hizmetlerinin yanı sıra dijital hayatı kolaylaştıran uygulama yazılımlarını da hayata geçiriyor.

İşNet, e-Fatura mükellefi olmayan ve GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) e-Arşiv portalından fatura kesen tüm işletmelerin dijital dönüşümlerinde bir dönüm noktası olacak belge.app çözümünü pazara sundu. Muhasebe işlemlerinin dijitalleşmesinde önemli rol oynayan İşNet, değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda hizmetlerine yenilerini eklemeye devam ederek, e-İrsaliye, e-Müstahsil Makbuzu, e-Serbest Meslek Makbuzu, Çırak SM, Çırak Ticari, NetteCap’ten sonra ve son olarak belge.app’i de hizmetlerine dahil etti. belge.app yazılımının en temel özelliği, hızlı ve kolay e-Arşiv Fatura oluşturmayı sağlaması.

İşNet Genel Müdürü Mehmet F. Can, belge.app’in işletmelerin GİB portalına girmelerine gerek kalmadan e-Arşiv faturalarını oluşturabilme ve e-belge iptal/itiraz süreçlerini yönetebilme kolaylığı sunduğunu belirtiyor. İşletmeler belge.app’e cep telefonlarından ya da www.belgeapp.com web sitesi üzerinden erişebiliyor.

Mehmet F. Can, belge.app uygulamasının işletmelere sağladığı avantajları ise şöyle aktarıyor: ‘’belge.app kullanıcıların tek bir oturum şifresi ile birden fazla firma takip edebilmesini, kolay erişilebilen kullanıcı dostu arayüzü ile hızlı fatura kesebilmesini ve GİB iptal/itiraz süreçlerini tek bir ekrandan yönetebilmesini sağlıyor. Bunlara ek olarak uygulama, oluşturulan faturaları bulut ortamında saklayabilme özelliğiyle de öne çıkıyor. belge.app çözümünün benzersiz avantajları arasında GİB portalında düzenlenmiş son 100 faturayı uygulama içerisine çekebilmek, cari ve ürün kartını otomatik açmak gibi özellikler yer alıyor.’’

İşletmelerin ticari ve ERP uygulamalarıyla uyumlu çalışan belge.app ile genel muhasebe işlemleri hızlı ve tutarlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. İşNet’in ürün ailesinde bulunan LucaNet Kobi Ticari Yazılım Programı ile entegre edilerek LucaNet kullanan işletmeler de belge.app içerisine girmeden bu hizmetten faydalanabiliyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?