İşin Geleceğini Dönüştüren Üçlü: Esneklik, Akıl ve Güvenlik

Her türlü cihazda, istenen her yerde ve zamanda akıllı dijital iş yeri çözümleri sunan Citrix, kuruluşların üretkenlik ve iş sonuçlarını iyileştirecek şekilde güçlenmesini sağlıyor. Bunun için üç öğeye özellikle odaklanıyor, bunlar esnek, akıllı, güvenli.

Artık iş, gidilen bir yerden ziyade insanların mümkün olduğu kadar uyum sağlamasının beklendiği, giderek daha dinamik hale gelen bir etkinlik oldu. İş, artık geleneksel kısıtlamalarla veya fiziksel sınırlarla tanımlanan bir kavram değil. İnsanlar artık, çalışacakları konumu, cihazı ve ağı üretken olmaları gereken bağlama göre seçebilme özgürlüğüne sahip olmayı bekliyor.

Dünya genelindeki şirketler, çalışanlarının güvenli ve güvenilir bir şekilde istedikleri zaman, istedikleri biçimde ve yerde çalışmalarını sağlayan akıllı dijital iş yerleri oluşturmak için Citrix tarafından sunulan çözümleri kullanıyor. Böylelikle, üretkenliklerini iyileştirip daha iyi sonuçlar elde ediyorlar.

Çalışmak İçin Daha İyi Bir Yol

Citrix Workspace sayesinde şirketler, çalışanlarının, ihtiyaç duydukları sistemlere, bilgilere ve araçlara istedikleri zamanda ve biçimlerde esnek, akıllı ve güvenli yöntemlerle kişiye özel bir şekilde erişmelerini sağlayabilirler.

Esnek – BT, teknoloji altyapısının tamamını ve kuruluşlarının istenen sayıda bulut üzerinde çalıştırdığı sayısı giderek artan Hizmet Olarak Sunulan Yazılımlar, web uygulamalarını ve mobil uygulamaları tek bir ekrandan yönetebiliyor ve böylece çalışanların bağlılığını ve üretkenliğini sürdüren kusursuz ve sorunsuz bir çalışma deneyimi yaratabiliyor.

Akıllı – Şirketler, basitleştirilmiş iş akışlarının yanında makine öğrenimi gibi yenilikçi teknolojilerden yararlanarak, insanların odaklanması gereken görevleri ve bunların tamamlanması için gereken içerikleri otomatik olarak sunabiliyor.

Güvenli – Tüm bunlar, ağ ve kullanıcı ekosisteminde tam görünürlük sağlamak için bağlamsal erişim, güvenlik kontrolleri ve tahmine dayalı analitik sağlamak üzere kullanıcılarla ilgili bilinen her şeyin ve kullanıcıların davranışların sentezlenmesi yoluyla kullanıcının, güvenlik çerçevesinin merkezinde yer aldığı bağlamsal bir güvenlik paketinde sunuluyor.

Fortune 100 şirketlerinin yüzde 99’u dahil olmak üzere dünya genelinde 400 binden fazla şirket bugün işin geleceğini hayata geçirmek için Citrix çözümlerini kullanıyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?