Infor Pazaryeri’nde Büyüme İvmesi Devam Ediyor

Pazaryeri, Infor ERP çözümlerinin işlevselliğini daha da büyüten iş ortağı uygulamalarının ve Infor platform teknolojisinden faydalanarak oluşturulan Infor içeriklerinin yanı sıra ChatGPT’yi de kapsıyor.

Infor, 150’den fazla çözümün sergilendiği Infor Pazaryeri’nin yakaladığı ivmenin devam ettiğini duyurdu. Bu 150 çözüm arasında Infor ERP (kurumsal kaynak planlama) sistemlerinin işlevselliğini artıran, iş ortakları tarafından geliştirilen uygulamalar ile Infor platform teknolojisinden ve OpenAI’ın ChatGPT dil modelinden yararlanan Infor içeriği yer alıyor.

“Infor Pazaryeri, içerisindeki çözümlerin yarısından fazlasının artık iş ortakları tarafından geliştirilen uygulamalardan oluşmasıyla birlikte Infor’un geniş ve büyüyen iş ortağı ağını sergiliyor.” ifadelerini kullanan İnovasyondan Sorumlu Direktörü (CIO) Massimo Capoccia, “Bu genişleyen kurumsal yazılım ekosistemi, kullanıcılara işlerini daha başarılı hale getiren çözümleri devreye alma kolaylığı, esnekliği ve güveni sağlıyor.” yorumunu yapıyor.

Infor Pazaryeri, şimdi, kullanıcıların Infor’un üretim, dağıtım ve hizmet sektörlerine hizmet veren M3 ve LN ERP sistemlerinin yeteneklerini genişletmesine olanak tanıyan birkaç yeni iş ortağı çözümü sunuyor. Ayrıca Infor platform teknolojilerinden (Infor OS, Coleman AI) ve ChatGPT gibi üretken AI (yapay zeka) modellerinden yararlanan yeni Infor çözümleri, Infor CloudSuite çözümleriyle kullanıcı deneyimini iyileştirip geliştirmeye yardımcı oluyor.

İş ortağı çözümleri, Infor ERP sistemleri ile hızlı değer elde etme süresi ve entegrasyon sağlıyor

Infor iş ortağı Accure AB, M3 için eksiksiz bir çıktı seti sunuyor. M3 için Accure Cloud, Infor M3 çözümünün doğal bir uzantısı niteliğinde. Kullanıcıların basılı veya elektronik formatta, tüm belgelerin, formların, etiketlerin ve raporların vb. sürecini ve dağıtımını izlemesine ve sürdürmesine yardımcı oluyor.

M3 için Accure Cloud, M3 Cloud Edition’a güvenli ve hızlı bir geçiş için benzersiz bir dönüşüm süreci de dahil olmak üzere M3’ten tüm çıktı yönetimini idare eden, hizmet olarak sunulan (as a service) eksiksiz bir CloudSuite olma özelliği taşıyor.

Accure AB’nin kıdemli danışmanı Henrik Billgren, “M3 için Accure Cloud, herhangi bir M3 müşterisi için yalnızca buluta güvenli ve hızlı bir yolculuk sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çıktı sürecindeki tüm adımlar için belgelerin ve raporların tasarımı, oluşturulması, dağıtılması ve izlenmesi için sürdürülebilir bir iş modeli de sunar” açıklamasını yapıyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?