İnceleme: vivo V30 5G

vivo’nun son dönemde piyasaya çıkarttığı en iyi orta segment cihaz olarak gösterilen vivo V30 5G’yi Gaziantep’te yer alan Zeugma Mozaik Müzesi gezimizde değerlendirdik.

Flaşa göre 50 kat daha yumuşak ışık veren vivo V30’un Star Işığı özelliği ile Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’ni gezdik. Flaş ışığı kullanılarak yapılan geleneksel çekimlerde doğal olmayan pozlar ortaya çıkabiliyor, çekilen görüntülerde yansımalar, keskin gölgeler ve renk dengesizlikleri gibi istenmeyen etkiler oluşabiliyor. vivo’nun uzun ve kapsamlı yedi yıllık bir çalışmanın ardından geliştirdiği Star Işığı özelliği ile flaşın bu olumsuz etkileri de artık ortadan kalkıyor.

vivo’nun son olarak ülkemizde de satışa sunduğu V30 5G akıllı telefonunda da yer verilen Star Işığı ile bir akıllı telefonda stüdyo düzeyindeki efektler kullanılabiliyor. vivo normal bir flaşa göre 19 kat daha geniş alana 50 kat daha yumuşak ışık yayan Star Işığı sayesinde, bu akıllı telefonda stüdyo düzeyindeki ışık ve gölge efektlerini, görüntü netliğini ve atmosferik işlemeyi yeniden oluşturarak fotoğrafları her zaman, her yerde stüdyo kalitesine çıkarıyor.

vivo V30 ile ilgili görüşlerimizi Zeugma Mozaik Müzesi görüntüleri eşliğinde aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?