“İkinci El Pazarı 2022’de Yüzde 22 Büyüyecek”

BiTeklifAt Kurucusu Soner Orman Enterprise Next röportajlarında konuğumuz oldu.

Pandemi, hayatın her alanında olduğu gibi, tüketim ve alışveriş konusunda da alışkanlıkları değiştirmiş durumda. Değişen alışkanlıklar doğrultusunda, kullanıcılara geniş kitlelerden teklif alma ve ürünleri en ideal fiyata satma imkanı sunan BiTeklifAt, online pazaryeri olarak hizmet veriyor.

Salgın dönemi, hem para kazanmak hem de kullanılmayan ürünleri değerlendirmek adına alternatif bir pazar oluşturmuş durumda. Yeni dönemin alışveriş tutkunları, ikinci el pazarı ile birlikte akıllı alışverişe yöneldi. Bu süreçte, online platformlar da ikinci el giysi pazarında büyük bir müşteri kitlesi yarattı.

E- ticaret sektörüne çok sayıda yeni oyuncunun dahil olduğunu söyleyen BiTeklifAt Kurucusu Soner Orman, ikinci el pazarında rakiplerden farklılaşmak için stratejiler geliştiren uygulamaların sektörde öne çıkmaya devam ettiğini ve BiTeklifAt’ın da bu uygulamalardan biri olduğunu belirtiyor.

Tüm bunları ve daha fazlasını BiTeklifAt Kurucusu Soner Orman ile gerçekleştirdiğimiz aşağıdaki röportajdan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?