Huawei MateBook D14 i5 İncelemesi

Huawei’nin ‘Okula Dönüş Kampanyası’ başladı. Bu kampanyanın favori ürünlerinden Huawei MateBook D14 i5’i sizler için inceledik.

Huawei, yenilenen Matebook D14’ü kullanıcılar ile buluşturuyor. Yenilenen teknolojisiyle akılcı bir diz üstü bilgisayar deneyimi sunan MateBook D14, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla kullanıcıları ile buluşacak. Multi-Screen Collaboration desteği de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ile daha da güçlenen MateBook D14, oyun ve multimedyadan okul ve iş ihtiyaçlarına kadar, birçok ihtiyacı sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

Daha kolay ve akıllı bağlantı

Huawei MateBook D14, yenilenen Huawei Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle, Huawei MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor.

MateBook D14 i5, parazit önleme, duvar penetrasyon performansı ve bağlantı aralığını genişleten Huawei’nin geliştirdiği Metaline anten teknolojisine sahip. Duruma göre dosya indirme hızlarını yüzde 43’e kadar artırabilen bu teknolojinin bir diğer faydası, 270 metreden bile WiFi sinyalini alabilmesi.

Sağlık ve güvenlik bir arada

Huawei MateBook D14’in güç düğmesi diğer tüm Huawei dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi yerleşik bir parmak izi okuyucusuna sahip. Böylece kullanıcılar tek bir dokunuşla açıp güvenli bir şekilde oturum açabilir, şifre ezberleme derdinden kurtulabilir ve başkasının bilgisayarlarını açamayacağından emin olabilirler.

Huawei MateBook D14’in sınırsız dünyasında daha uzun süre zaman geçirilmesini sağlayan TÜV Rheinland sertifikalı ekran, kullanıcıların izleme keyfini ve uzun vadeli görsel sağlığını korumak için gözü rahatsız eden mavi ışığı önemli ölçüde azaltıyor.

Intel Core i5-1240P işlemcili Huawei MateBook D14 i5, 21.999TL tavsiye edilen kullanıcı fiyatı ve vade farksız 3 taksit imkanıyla Huawei  Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. MateBook D14 i5 satın alan kullanıcılar ayrıca 3.000 TL değerinde sepet ve kupon indirimi yanında 799 TL değerinde MateBook Kılıfı hediye ediliyor.

Ürün hakkındaki detaylı inceleme videomuzu aşağıdan izleyebiliriz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?