Huawei ‘Enterprise Roadshow’ 2023 Türkiye Turu Tamamlanıyor

Huawei, bu yılki ‘Enterprise Roadshow’ etkinliğinin ana temasını, ‘Dijital ve Yeşil Teknolojilerle Yeni Değerler Yaratmak’ olarak belirledi. Tanıtım turuna 22 Mart’ta Fransa’dan başlayan demo aracı, 16 – 25 Mayıs tarihleri arasında Türkiye programını tamamlıyor.

Huawei ‘Enterprise Roadshow’, 22 Avrupa ülkesini kapsayan tanıtım etkinlikleri çerçevesinde, dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve verimlilik özelindeki, Huawei çözümlerinin tanıtımını gerçekleştiriyor.

Birçok Avrupa ülkesini ziyaret eden ‘Huawei Europe Enterprise Roadshow’ turunun Türkiye bölümü tamamlanıyor. 16-25 Mayıs tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da; Huawei müşterileri, iş ortakları ve akademik kurumlarla buluşan tanıtım aracı, Huawei Kurumsal iş Grubu’nun sunduğu en güncel ürün çözümlerle birlikte, bu çözümlerin dijitalleşme sürecine yönelik katkılarını katılımcılarla paylaşıyor. Katılımcılar tanıtım turunda ayrıca, Huawei’in uzman ekipleriyle görüş alışverişinde bulunma ve Huawei ürünlerini ilk elden deneme şansı da elde ettiler.

Kurumsal teknolojilerdeki en güncel yenilikler Türkiye’de tanıtıldı

16-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Europe Enterprise Roadshow’ Türkiye etkinliğinin ilk durağı, ‘İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ oldu. Huawei Kurumsal İş Grubu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Xia Xingchang yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Huawei, kurumsal dijital dönüşüm için tercih edilen ve güvenilir bir iş ortağı olmaya kararlıdır. Bu yılki etkinliğimizin amacı, tüm sektörlerdeki müşterilerimize ve iş ortaklarımıza dijitalleşme sürecinde yaşayabilecekleri tüm sorunlar konusunda destek olmaktır. Kişiselleştirilmiş senaryolar aracılığıyla; en yeni ürünlerimiz ve çözümlerimizle, gerçek anlamda değer yaratmayı hedefliyoruz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?