HPE İş Ortağı Programı ile Servis Odaklı Büyümeyi Destekliyor

Yenilenmiş Partner Portalı ve Partner Bağlantısı geliştirmeleriyle bir araya getirilen yeni HPE Partner Ready Vantage programı, iş ortaklarının servis odaklı olarak sundukları hizmetlerini büyütmelerine ve geliştirmelerine olanak tanıyor.

Hewlett Packard Enterprise, yeni iş ortakları programı HPE Partner Ready Vantage’ı duyurdu. Ödüllü HPE Partner Ready programını temel alan HPE Partner Ready Vantage, iş ortaklarının günümüzün değişen pazarlarına uyum sağlamalarına ve bu pazarlarda başarılı olmalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlandı. Program, geleneksel satış anlayışına sahip şirketlerin yanı sıra hizmet olarak satış modelini benimseyen şirketlerin uzmanlığını da kapsayan ve geliştiren farklı yetenekleri ve iş modellerini içeriyor. Yeni HPE Partner Ready Vantage programı, iş ortaklarına müşterilerinin taleplerini karşılama ve dönüşüm yolculuklarını hızlandırma esnekliği sağlıyor.

Bu programın yanı sıra HPE Pro Series güncellemelerini, Partner Connect’e dair yeni geliştirmeleri ve HPE İş Ortakları ile müşterilerinin deneyimini iyileştirmeye yönelik HPE Partner Portalında yapılan yenilikleri de duyurdu.

Günümüzde iş ortakları pazarda büyük değişimlerle karşı karşıya kalıyor. Müşteriler yalnızca altyapı bileşenlerini sağlamak yerine ne yaptıklarını anlayan, belirli zorlukları çözmelerine ve ölçülebilir kriterler eşliğinde önemli iş sonuçlarına ulaşabilecekleri eksiksiz çözümler sunan ve bunları yönetebilen iş ortaklarına ihtiyaç duyuyor. Ayrıca sermaye harcaması (CapEx) odaklı yaklaşımlar yerine, yalnızca ihtiyaç duydukları hizmet karşılığında ödeme yapmalarına olanak tanıyan, hizmet olarak sunulan ve kullanımı kolay çözümler talep ediyor. Özetle benzersiz ihtiyaçlara ve iş hedeflerine göre uyarlanmış, kapsamlı, sürekli destek sunabilen, güvenilir hizmet ortakları her zamankinden daha fazla talep görüyor. IDC’ye göre1 kurumsal müşterilerin yüzde 76’sı, iş ortaklarının altyapıya dair günlük idari ve operasyonel sorumluluklarını üstlenmesini istiyor. Böylece dahili BT personeli işlerine daha fazla odaklanabiliyor.

HPE Partner Ready Vantage, bu pazar değişikliklerini ele alıyor ve iş ortaklarına müşterilerinin değişen gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duydukları seçenekleri sunuyor. Program, iş ortaklarına yeni fırsatları belirleme ve takip etme, müşteri ilişkilerini güçlendirme, pazar erişimlerini genişletme ve müşteriler için ölçülebilir iş sonuçları sağlayan kapsamlı çözümler sunuyor. Böylece HPE Partner Ready Vantage, iş ortaklarının müşterilerinin istediği çözümleri kendi iş hedeflerine en uygun şekilde sunmalarına olanak tanıyor.

HPE Küresel İş Ortakları Satış Lideri George Hope, şunları söylüyor:
“İş ortakları ekosistemimize değer veriyoruz ve başarılarına yatırım yapmaya odaklanıyoruz. İş ortaklarımızın tüm potansiyellerini ortaya çıkarmasına yardımcı olan en iyi çözümleri ve hizmetleri sunmak için iş birliğinin gücüne inanıyoruz. İş ortaklarımız bugün müşterilerinin taleplerini karşılamak için yeni iş modelleri geliştirirken, müşterilerinin satın alma tercihi veya öncelikleri ne olursa olsun onlara istediklerini sunmada yardımcı olmak için tasarlanmış esnek, kapsayıcı bir programa ihtiyaçları var. İş ortaklarımızın büyümelerini hızlandırmak ve başarmalarını sağlamak için gereken iş ihtiyaçları düşünülerek optimize edilen HPE Partner Ready Vantage, iş ortaklarının tüm müşteri yaşam döngüsüne daha eksiksiz bir şekilde katılmalarını sağlıyor.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?