HP Poly Ürünlerinin Dağıtıcısı İndeks Bilgisayar Oldu

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup’un halka açık şirketlerinden İndeks Bilgisayar, HP Poly ile distribütörlük konusunda işbirliğine imza attı.

Bilişim teknolojileri sektöründe 23 yıldır açık ara lider olan İndeks Bilgisayar, her zaman, her yerde en iyi toplantıların yapılabilmesi için birinci sınıf ses ve video ürünleri üreten HP Poly’nin distribütörü oldu. İşbirliği kapsamında HP Poly markasının videokonferans çözümleri ile kamera ve kulaklık ürün grupları İndeks Bilgisayar tarafından kullanıcılara ulaştırılacak.

İşbirliğiyle ilgili açıklama yapan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, “HP Poly ile yaptığımız distribütörlük anlaşmasıyla, güçlü ve geniş ürün portföyümüze bir markayı daha eklemiş olduk. Bundan dolayı son derece mutluyuz. Bildiğiniz gibi pandeminin ardından uzaktan ve hibrit çalışma oldukça yaygınlaştı. HP Poly, hibrit çalışma çözümleriyle kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor; başarılı ürünleriyle fark yaratıyor. İşbirliğimiz sayesinde bu ürünleri kullanıcılarla buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?