Helpstep’te Güçlü İşbirliği

Türkiye’den dünyaya yayılan ve adımları bağışa çeviren ilk sağlık uygulaması olan Help Steps’e dev transfer… Birçok şirketin kuruculuğunda, büyümesinde, strateji oluşturulmasında ve pazarlamasında çalışmış üst düzey yönetici olan Kamil Özörnek, Helpsteps’e geçerek, şirketin yeni yol haritasını çizecek.

Türkiye’de ve dünyada hızla yayılan ve dijitalleşmenin sosyal hayatlara olan yansımasını çok iyi ifade eden Helpsteps’in CEO’su ve kurucu ortağı Gözde Venedik ile Kamil Özörnek, şirketin stratejik yönünü belirleyen büyümeye yönelik karaları dirsek temasıyla birlikte alacaklar.

Bugüne kadar startuplarda ve büyüme odaklı şirket yapılarında verimli sonuçlar üretmiş bir c-level yönetici olan Özörnek, çeşitli küresel şirketler ve hızla büyüyen kuruluşlar için entegre çevirimiçi işletmeler ve dijital pazarlama çözümleri geliştirme konusunda güçlü bir geçmişe sahip. Sonuç odaklı bir satış ve pazarlama yöneticisi olmasıyla bilinen Kamil Özörnek, Helpsteps’te yaptığı çalışmalarla da iş dünyasında adından sıkça söz ettirecek

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?