Girişimci ve Yatırımcılar Burada Buluşuyor

Enterprise Next röportajlarındaki yeni konuğumuz Startup Borsa CEO’su Levent Burak Demiralp oldu.

2021 yılında girişimcilik ekosisteminin deneyimli isimleri tarafından hayata geçirilen Startup Borsa girişimcileri ve yatırımcıları dijital bir platformda buluşturarak ortaklık ve çıkışa taşınacak şeffaf/güvenilir yatırım ilişkilerinin kurulmasını sağlıyor.

Startup Borsa’yı girişimci ve yatırımcıların dijitaldeki buluşma noktası olarak tanımladıklarını belirten Startup Borsa CEO’su Levent Burak Demiralp, “Teknoloji girişimlerini Türkiye’nin lider melek ve kurumsal yatırımcılarla bir araya getiriyoruz. Girişimciler, girişimlerinin profillerini oluşturarak yatırımcılara erişebildiği gibi Startup Borsa ile yatırıma giden yolculuklarını da kolaylaştırıyor. Aynı zamanda raporlama ve temel performans göstergesi takibiyle tek bir platform üzerinden bütün hedeflerini takip edebiliyor ve yatırımcılarla belirli periyotlarda rapor-bilgilendirme ve paylaşım yapabiliyor. Yatırımcılar ise ilgi çeken girişimlere Startup Borsa üzerinden erişebiliyor, ilgilendikleri sektörlerdeki girişimlerden raporlar talep edebiliyor” şeklinde görüş belirtti.

Tüm bunları ve daha fazlasını Startup Borsa CEO’su Levent Burak Demiralp ile gerçekleştirdiğimiz aşağıdaki sohbetten izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?