FortiGate Ağ Güvenlik Duvarları Çözümü Hazır

FortiGate, özel ASIC’ler, entegre yapay zeka destekli güvenlik hizmetleri ve her yerde FortiOS tarafından desteklenen, sektörün en kapsamlı birleşik platformunun temelini oluşturuyor.

Kapsamlı, entegre ve otomatik siber güvenlik çözümlerinde küresel lider Fortinet ASIC tabanlı performans hızlandırma ve entegre YZ destekli FortiGuard Güvenlik Hizmetleri içeren bir dizi yeni FortiGate cihazını duyurdu. Yeni FortiGate 600F, FortiGate 3700F ve FortiGate 70F’nin her biri kurumlara daha iyi yatırım getirisi, gelişmiş tehditlere karşı koruma sağlamak için daha fazla ölçek, yakınsanmış ağ ve güvenlik platformuyla daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Fortinet Ürün Başkan Yardımcısı ve CMO John Maddison, “FortiGate, sadece dünyanın en yaygın konumlandırılan ağ güvenlik duvarı değil, piyasadaki en iyi SD-WAN çözümlerinden biri. Ayrıca güçlü bir LAN Edge denetleyicisi, 5G denetleyicisi ve endüstrinin tek evrensel ZTNA uygulamasını sunuyor. En önemlisi, bugün mevcut olan tek gerçek birleşik ağ ve güvenlik platformunun temelini oluşturuyor. Bu yakınsama, özel ASIC’ler, entegre güvenlik hizmetleri ve Fortinet Security Fabric genelinde paylaşılan, hem şirket içinde hem de bulutta istikrarlı çalışan ve organik olarak geliştirilmiş tek bir işletim sistemi olan FortiOS tarafından 20 yılı aşkın bir süredir üretiliyor” dedi.

İstikrarlı ağ iletişimi ve güvenlik yakınsamasının önemi büyük

Günümüzün hibrit BT çağında ağ; kullanıcıları, uygulamaları, fiziksel konumları ve çoklu bulut ortamlarını birbirine bağlamak noktasında her zamankinden daha önemli. Ayrıca dijital hızlanma çalışanların, cihazların ve verilerin dağılımını artırdıkça, dijital saldırı yüzeyi daha da genişlemeye devam ediyor. Kurumların ağları ve güvenliği, fiziksel ve bulut konumları arasında tutarlı bir şekilde yakınsama yeteneği, bu yeni uçların hızlı bir şekilde genişlemesini sağlamadaki başarısını belirleyecek.

FortiGate Ağ Güvenlik Duvarları, SD-WAN, evrensel ZTNA, LAN sınır denetleyicileri ve 5G desteği gibi modern ağ yeteneklerine sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş gelişmiş güvenlik sunmak için her yerde FortiOS tarafından desteklenen sektörün en kapsamlı birleşik ağ ve güvenlik platformunun temelini oluşturuyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?