Firmaya Özel Yazılım ile İş Takibi Kolaylaşıyor

Kurumsal İş Çözümleri, firmaya özel yazılımları sayesinde büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelerin problemlerini ortadan kaldıracak çözümler sunuyor.

Kurumsal İş Çözümleri, firmaların kurumsal sorunlarına profesyonel olarak destek sağlayarak, kuruluşlara sadece satış öncesi değil, satış ve sonrasında da destek sağlayarak şirketin hedeflerine varmasına yardımcı oluyor.

Şirket İçi Problemlere Profesyonel Dokunuş

Kurumsal İş Çözümleri’nin çözüm arayanlara sloganı ile yola çıktığını dile getiren Şirket Yöneticisi Halil İbrahim Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çözüm arayanlara sloganı ile çıktığımız bu yolda pek çok şirkete profesyonel olarak yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz. Şirket içerisindeki kronikleşmiş ve çözüm bekleyen sorunlara büyük bir dikkat ile yaklaşıyoruz. Kurumsal İş Çözümleri, büyük bir yapılanma olduğu için problemlerini sonuçlandırmayı ve daha ileriyi hedefleyen herkesin bir şeyler bulabileceği bir yer. Günümüzde kurumlar belirli stratejiler ile ilerlerler. Ancak bu stratejiler belirlenirken çözüm bekleyen birçok nokta ortaya çıkar. İşte biz bu çözümleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde şirketlere sunuyoruz.”

“Aradığınız Tüm Çözümleri Sunuyoruz”

Şirketlerin Kurumsal İş Çözümleri’ni tercih ederek tek bir firmayla kaliteli bir şekilde çalışma avantajını yaşayabileceklerini ifade eden Halil İbrahim Kaya, sektörde bu konuda öncü olmanın gururunu yaşadıklarını sözlerine ekledi. Kaya, “Şirketlerin kullanımına sunmuş olduğumuz CRM yazılımı ile şirketlerin iş süreci takibini yapabilmelerini; Ar-Ge ve Proje Yönetimi programımız ile de ar-ge merkezlerinin ve departmanlarının süreçlerini kaliteli bir şekilde yönetip raporlayabilmesini sağlıyoruz. Lab Kurumsal markası ile; laboratuvar, medikal, otomasyon ve sağlık ürünleri tedarikini veya satışını yapan sektörlere özel yazılım çözümü sunuyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bunların yanında web site tasarımı, kurumsal kimlik, firma tanıtım videosu, SEO gibi firmaların dijital dünyada en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayacak tasarım ve kodlama çalışmalarını da yürütüyoruz. Kısacası biz bir firmanın ihtiyacı olan hemen her noktaya dokunuyoruz” dedi.