Estetiğin Dinamizmle Buluşma Noktası: OMIX X4

Hayatımızda en değerli anılarımızı saklama arzumuz hiç değişmese de saklama şeklimiz değişiyor. Kimisi için bir müzik, kimisi için bir fotoğraf veya video karesinden ibaret olan bu özel anları saklamak için artık iyi bir nedeniniz var. Estetiğin dinamizmle buluştuğu yeni OMIX X4 artık her anı daha keyifli her anı daha canlı hale getiriyor.

Gün içerisinde pek çok farklı aktivitenin içerisinde farklı roller üstlenip hayat akışında ilerlerken her anımıza tanıklık eden yalnızca akıllı telefonumuz oluyor. Bu sorumluluğun üstesinden gelebilecek bir çözüm aradığınızda tüm cevaplar OMIX X4’e çıkıyor.

Zengin ürün yelpazesiyle her segmente premium çözümler sunan OMIX, özellikle anılarına tekrar tekrar bakmaktan keyif alan kişilerin beğenisini güçlü kamera ve ses sistemine sahip yeni X4 ile topladı. Cihazın 50 MP + 2MP’lik arka kamerasına eşlik eden 13MP’lik ön kamerası bir fotoğraftan çok daha fazlasını sunuyor.

Yalnızca çekim anında değil, muhafaza ederken de 1612x720px çözünürlüklü HD+ ekranıyla çekilen her kareyi çekildiği ana geri götürebilecek canlı deneyim yaşattırıyor. Bununla sınırlı kalmayan OMIX X4, yüksek ekran kalitesi, 90 Hz yenileme hızı ve ses sistemiyle en sevdiğiniz dizi veya filmlere başka bir gözle bakmayı sağlıyor.

OMIX X4; 6 GB RAM + 128 GB’lık hafızası, 5000 mAH’lık bataryası ve 18W’lık hızlı şarjıyla her ana eşlik etmeye hazır bir performans sunuyor. Güvenliği de unutmayan X4, parmak izi okuyucusunun yanı sıra yüz tanıma özelliğiyle tüm anıları güvence altına alıyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?