Estap Cloudmax’ten Veri Merkezleri için Koridor Çözümleri

Estap, Ar-Ge destekli inovasyon harikası ürünü Cloudmax Dikili Tip Kabinet ile yeni nesil veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Altyapı kablolamasının yapıldığı ve server cihazlarının olduğu IT odalarının yanı sıra ofisler için de uygun çözümler sunan Cloudmax, 63 ve 80 performasyon seçeneği ve 215 derece açılabilen ön-arka kapılarıyla sıradanlığa meydan okuyor.

Estap, Cloudmax ile sıcak/soğuk koridor uygulamalarına yeni bir soluk getiriyor. Altyapı kablomasının yapıldığı ve server cihazlarının olduğu IT odaları ve ofisler için uygun olan Cloudmax, 63 ve 80 performasyon seçeneği ve 215 derece açılabilen ön-arka kapılarıyla sıradanlığa meydan okuyor. Tek açılımlı ön kapısı, monoblok, kaynaklı, bombeli ve yüzde 63 perforeli yapısıyla kullanıcısının hayatını kolaylaştıran Cloudmax, demonte paketleme seçeceği, IP20 koruma seviyesi ve 1500 kg taşıma kapasitesiyle iş hayatının tüm yükünü üstleniyor.

Veri Merkezleri İçin Pratik ve Kolay Kullanım

Her türlü ihtiyaca göre akıllı çözümler barındıran Cloudmax Dikili Tip Kabinet, sahip olduğu özellikler ile pratik ve kolay bir kullanım sunuyor. Fan Sistemi, Dikey Kablo Düzenleyicisi, Dikey Kablo Tavası, Tekerlek/Pinyon Ayak Grubu, Sabit ve Hareketli Raflar, Aydınlatma Modülü, Dengeleme Barası, Topraklama Sürekliliği ve Zemine Sabitleme Kiti ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?