Eclit, 2022’deki Yatırımlarıyla Avantaj Kazandı

Eclit, 2022’deki performansına dair bilgiler paylaştı. 2022’de yaptığı yatırımlardan güç alarak 1.100’den fazla firmanın büyümesine katkı sağlayan Eclit, 2023’te yönetilen hizmetlere yönelik talebin artmaya devam edeceğini öngörüyor.

Eclit, 2022’yi teknoloji kaynaklarına, yönetim sistemlerine ve ekiplerine yaptığı yatırımların dönüşlerini alarak geçirdi. Bu yatırımlarının yanı sıra hem organik hem inorganik büyüme stratejisini başarıyla gerçekleştiren Eclit, 2023’te de büyümesini aynı şekilde sürdürmeyi hedefliyor.

1.100’den fazla firmanın büyümesini destekledi

Eclit 2022 boyunca 1.100’den fazla müşterisinin teknolojiye ve yetkin BT insan kaynağına erişimlerini sağladı ve büyümelerinde rol oynadı. İlerleyen dönemlerde de Türkiye’nin lider markalarına özel tasarlanan çözümlerini ve başarılarına odaklı bir yaklaşımı kullanarak hizmet verirken, KOBİ’lere de teknolojik dönüşümlerini ve büyümelerini hızlandıracak çözümleriyle erişecek ve bu çözümlerini erişilebilir fiyatlardan buluşturmaya devam edecek.

Eclit Co-CEO’su Evren Ballı, konuyla ilgili şunları söyledi:
“Her ülkenin tarihinde zorlu problemlerle boğuştukları birçok dönem olmuştur. Ülkelerin gelişimi de bu dönemlerden doğru dersleri çıkarmalarıyla oluyor. Tüm dünyada gözlemlenen ekonomik duraklama ve yurtiçi faktörler sebebiyle 2022’de Türkiye’nin ekonomik koşulları arzu edilenin altında kalsa bile, doğru dersler çıkarılarak uzun vadede olumlu sonuçlar alınacağından eminim. İş alanımız olan yönetilen hizmetler özelinde bakarsak da pazarın 2023 yılında dünyada yüzde 8 büyümesini ve 1,3 trilyon dolara ulaşmasını bekliyoruz. Kurumlardaki dijital dönüşüm projelerinin artması, agresif maliyet azaltma hedefleri ve yetkin BT insan kaynağına erişimle elde tutmanın zorlaşması, CIO’ları yönetilen hizmetler sağlayıcılardan gün geçtikçe daha çok destek almaya sevk ediyor. Eclit olarak biz de kurumların ve CIO’ların bu ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz. Tüm adımlarımızı müşterilerimiz hedeflerine daha hızlı ulaşsın diye atıyoruz. Müşterilerimizin yatırım maliyetlerini yüzde 70’e varan oranlarda azaltırken, sistemlerini onlar için uzman ekibimizle tasarlıyor, 7/24 yönetiyor ve destek veriyoruz. 2023’te de müşterilerimizin ve ekosistemimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Etiketler: , ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?