E-Ticaret Zirvesi 10 Mart’ta Yapılacak

Pazarlama Türkiye E-Ticaret Zirvesi ; Teknoloji girişimleri, dijitalleşen şirketler, B2B ve B2C şirketleri, medya ve iş dünyasının değerli isimleriyle birlikte fark yaratanlar, markalar ve geleneksel perakendecilerden oluşan geniş ve çeşitli bir topluluğu birlikte ağırlayacak.

Önde gelen e-ticaret şirketlerinden konuşmacılar bir araya gelerek; e-ticaret şirketlerinin büyüme hızını, bu büyümeye yol açan faktörleri, 2022’de e-ticaret beklentilerini, kargo şirketlerinin konumunu, perakende şirketlerinin e-ticaret yatırımlarını, sürdürülebilirliğini ve ivmeyi korumak adına benimsedikleri yeni stratejileri tartışacaklar. Aynı zamanda sadece ne yaptıklarına veya yapacaklarına değil, nasıl yaptıklarına da ışık tutacaklar.

E-Ticaret Zirvesine destek veren sponsorlar ise Teknolojik İş Ortağı Vodafone Business, Anasponsorlar Aras Kargo, Pental Search ve Ticimax, Araştırma Sponsoru Twentify ve Destek sponsoru Setrow’un katkıları ile gerçekleşecek online konferansımızın programına ve konuşmacılarına buradan göz atmak mümkün.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?