Dört Farklı İşlevi ile Tatildeki Dostunuz

Geçtiğimiz ay tatil arkadaşlarımızdan biri de Anker Soundcore Wakey oldu. Birbirinden işlevsel ürünleriyle öne çıkan Anker’in bu ürünü bünyesinde barındırdığı dört farklı ve işlevsel özellikle sizin ve ailenizin de tatildeki en yakın yol arkadaşı olacak.

Salgın sebebiyle uzunca bir süreyi evden geçirmek zorunda kalıp tatil planı yapanlar için bir ürün önerimiz var. Anker Soundcore Wakey. bünyesinde barındırdığı çalar saat, bluetooth hoparlör, kablosuz hızlı şarj adaptörü ve FM radyo fonksiyonları ile şık görünümü ve işlevsel yapısıyla hayatı kolaylaştıran bir ürün olarak öne çıkıyor.

Tatile çıkmamıza bir gün kala test merkezimize ulaşan Anker Soundcore Wakey, son dakikada taril çantamıza dahil olsa da tatil boyunca iyi ki yanımıza almışız dediğimiz bir ürün oldu. Neden mi? Aslında nedeni çok açık. Zira ürünü çalar saat olarak kullanarak köpeğimizin gezme saatlerini  kaçırmamayı başardık. Yüksek ses kalitesi sayesinde gittiğimiz yerlerde ya da bize konuk gelenlerle hoşça vakit geçirmemizi sağladı. Radyo dinlemek istediğimizde de yine Anker Soundcore Wakey yanımızdaydı.

Kaliteli ortam, kaliteli ses

PowerIQ protokolü ile 10Wat’a kadar hızlı kablosuz şarjı destekleyen Anker Soundcore Wakey, çift 5W çıkış sayesinde iyi bir ses kalitesi sunuyor. Ürünün saat gösteren kısmının parlaklığı ayarlanabiliyor. Bu sayede verimli uyku için ortamın kalitesi de artırılmış oluyor. Soundcore uygulaması sayesinde hızlı senkronizasyon ve çalar saat ayarı yapmak mümkün. Çok fonksiyonlu, oldukça kaliteli ve şık bir ürün olan Anker Soundcore Wakey, teknolojinin nimetlerini başucunda tutmak isteyenler için ideal.

Ancak bence ürünün en başarılı olduğu özellik kablosuz şarj desteği sunması. Çünkü kalabalık ailelerde cep telefonlarını şarj etmek için yaşanan kablo, priz karmaşası herkesin malumu. Anker Soundcore Wakey, sahip olduğu kablosuz şarj desteği sayesinde tatil boyunca “şarj aletim nerede?”, “babaaa telefonumu senin şarj aletinle doldurabilir miyim?” gibi sorulardan kurtulmamızı sağladı.

Aynı anda iki cihaz şarj etme olanağı

Anker Soundcore Wakey, bağlantı konusunda oldukça zengin. Cihazın arka tarafında elektrik, AUX ve radyo bağlantı girişi ile iki USB yuvası bulunuyor. Ürünü hem iOS hem de Android uygulamasıyla beraber işlevsel olarak kullanmak mümkün. Cihazın arkasında bulunan USB çıkışları sayesinde kablosuz şarj teknolojisine sahip olmayan telefonlar veya USB şarjı destekleyen herhangi bir ürünü de rahatlıkla şarj edilebiliyor.

Anker Wireless Charging teknik özellikler
• Kablosuz şarj gücü: 10W
• Çok portlu şarj gücü: Var
• Ses çıkışı: 2x5W Stereo
• Ekran: LED
• Alarm saati: 15
• Dahili zil sesi: 10
• Uygulama: Var
• FM Radyo: Var
• Bluetooth Sürümü: 5.0
• Otomatik Zaman Senk: Var

Anker Soundcore Wakey’in Türkiye satış fiyatı 599 TL. Ancak çeşitli online mağazalarda kesenize daha uygun bir seçenek bulabilmeniz de olası. Sonuç olarak mobil bir tatil yapmayacaksanız taşınabilir olmayan bu ürün tam da size ve yazlık evinize göre üretilmiş diyebiliriz. Tatilde de #evdekalın sağlıklı yaşayın.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?