Deezer HiFi Artık Orta Doğu ve Kuzey Avrupa’da

Ses kalitesinde kayıpları önleyen özel teknoloji sayesinde müzik tutkunları artık diledikleri müziğin keyfini uyumlu hoparlör ve amfilerde, 16-bit FLAC CD kalitesinde ve çevrimiçi olarak sürebilecek.

Küresel çapta üstün kaliteli ve çevrimiçi müzik hizmeti sunan Deezer, yüksek duyarlılığı beraberinde getiren yeni HiFi ses kalitesini Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye’deki müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

HiFi teknolojisi sayesinde müzik dinleme işini ciddiye alan tüm müzikseverler artık uyumlu hoparlör ve amfilerde 16-bit FLAC CD kalitesinde müzik dinleyebilecekler. HiFi kullanıcıları tüm bunların yanı sıra Deezer Premium ve Deezer Flow olarak anılan müzik seçkisinin avantajlarından da yaralanabilecekler. Akıllı veri ve editoryal önerileri bir araya getiren ve bu sayede kişiye özel müzik yayını sağlayan Deezer Flow, kesintisiz müzik keyfi sunuyor.

Deezer HiFi tarafından müzikseverlere sunulan avantajlar:

● Kayıpsız HiFi teknolojisine sahip CD kalitesinde (16-Bit/44,1 kHz FLAC) 36 milyon parçaya sınırsız erişim
● Uyumlu kablosuz hoparlörler ve Deezer masaüstü uygulaması aracılığıyla internet üzerinden canlı yayın fırsatı
● Reklamsız ve kesintisiz müzik dinleme özgürlüğü
● Premium paketini alanlar için, yüksek kalitede, sınırsız ve çevrimdışı müzik dinleme olanağı (320 saniye/kilobit hızında 53 milyon parça). Bu paket, HiFi teknolojisiyle telefon, tablet ve daha fazlasında mevcut.
● Akıllı veri ve editoryal önerileri bir araya getiren Deezer Flow sayesinde kullanıcılara duymak isteyecekleri türden müzik, kişisel derleme şeklinde sunulabiliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Deezer Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye CEO’su Tarek Mounir, “Çevrimiçi yayının öncülerinden biri olarak, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye’deki müzikseverlere kayıpsız teknolojiyi sunmak bizi heyecanlandırıyor. Deezer HiFi’nin 36 milyon parçalık kütüphanesinin bölgede erişilebilir olması, müşterilerimize ve bölgede sayıları giderek artan müzikseverlere mükemmel bir müzik dinleme deneyimi sunuyor” dedi.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki HiFi dinleyicileri, Deezer.com adresi üzerinden Deezer HiFi üyesi olarak Deezer masaüstü aplikasyonu, B&O, Sony, Samsung vb. markalar üzerinden 16-bit FLAC ses kalitesinde müzik dinleyebilecek.

Etiketler: ,