Daha Başarılı Yarınlar İçin Yeteneğe ve Gelişime Yatırım

Birçok sektöre veri analizi ve iş optimizasyonu çözümleri sunan, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları gerçekleştiren Ereteam, çağın vizyonuyla yeni atılımlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Daha kaliteli hizmet vermek, çalışanlarının yeteneklerini en üst düzeyde değerlendirmek ve gelişimlerine daha da katkıda bulunmak için İpek Aral danışmanlığında ‘’Mind Vision’’ projesini hayata geçiriyor.

Ereteam, iş zekâsı, performans yönetimi, kurumsal pazarlama yönetimi, veri entegrasyonu, finansal kaynak planlaması ve risk yönetimi gibi çok geniş alanda çözüm ve hizmet sunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları gerçekleştiren, kamu, finans, telekomünikasyon, ilaç, sigorta ve perakende gibi birçok sektöre veri analizi ve iş optimizasyonu çözümleri sunan Ereteam, çağın vizyonuyla yeni atılımlar gerçekleştiriyor. Daha kaliteli hizmet vermek, kaynaklarını en üst düzey seviyede kullanmak ve çalışanlarının yeteneklerini daha iyi değerlendirmek, gelişimlerinin önünü daha da açmak için yeni insan kaynakları projesini hayata geçiriyor.

“ABD merkezli büyüme yolculuğunda Mind Vision’ı başlattık”

Ereteam Finans ve İnsan Kaynakları Direktörü Berrin Karaman Şimşek, yeni projelerini şöyle açıklıyor:
“Şirketimizin Amerika merkezli büyüme yolculuğunda; çalışanlarını dinleyen, buna uygun planlamalar yapabilen, çevik bir organizasyon hedefimiz bulunmaktaydı. Bu kapsamda işe alma süreçlerinden başlayarak, kişisel gelişim, ödüllendirme ve stratejik iş gücü planlaması adına uçtan uca bir yetenek yönetimi projesi olan Mind Vision’ı başlattık.”

20 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında çalışma yürüten, oluşturduğu projelerle ödüllere layık görülen İpek Aral danışmanlığında oluşturulan ‘’Mind Vision’’ projesi, katılımcı bir proje olma özelliği taşıyor.

İş dünyasında oyunun kuralları yeniden yazılıyor

İpek Aral da projeyi şöyle açıklıyor: 21. yüzyılın hızla değişen iş dünyasında oyunun kuralları yeniden yazılıyor. Özellikle pandemi sonrasında insan yönetimi uygulamalarında yaşanan çok boyutlu gelişmeleri takip eden Ereteam İnsan Kaynakları bölümü, yeni çalışma perspektifini “Mind Vision” sloganı ile tanımlıyor.

Dijital ortamda kurgulanacak

İnsan Kaynakları ekibinin çevik yaklaşımla geliştirdiği Ereteam Mind Vision uçtan uca, katılımcı bir proje olma özelliklerini taşıyor. Bütün insan yönetimi süreçlerinin dijital ortamda kurgulanması ve hayata geçirilmesi prensibi ile ilerleyen projede, gerek yönetici, gerekse çalışanlar ile sistemli diyaloglar kurulacak. Kurulacak diyalogların amacı; ihtiyaç, beklenti, eleştiri ve önerileri sıcağı sıcağına projelere yansıtmak. Yetenek kazanımı, performans, öğrenme gelişme, kariyer, bağlılık ana konularını kapsayan Ereteam Mind Vision, altı aylık fazlara bölen İK ekibi, dünyada insan kaynaklarında yaşanan farklılaşmaları zaman kaybetmeden proje içeriğine yansıtmayı hedefliyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?