CloudOffix Küresel Pazarda Emin Adımlarla İlerliyor

MechSoft’un ana merkezi Amerika’da, Ar-Ge birimleri ise Türkiye’de bulunan ve yatırımcısı olduğu CloudOffix, 2019 yılında hızlı bir giriş yaptığı global pazardaki agresif büyümesini devam ettiriyor. Kurulduğu günden bu yana % 300 oranında büyüme kaydeden CloudOffix, Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Orta Doğu pazarına uzanan iş birlikleriyle sektörde dikkat çekiyor.

Kendi geliştirmiş olduğu “Bütüncül Müşteri Deneyimi” platformu ile önde gelen büyük organizasyonel yapılara hizmet veren ve memnun müşteri ağını genişleten CloudOffix, müşteri deneyimi yöntemlerine getirdiği yenilikçi ve farklı çözümlerle uluslararası yatırımcıların da yakından takip ettiği bir firma haline gelmiştir.

Dijital dönüşüm ve benzersiz müşteri deneyimi çözümüyle firmaların tercihi olan CloudOffix, müşteriyi merkezine alan, tüm modüllerin müşteri deneyimi çerçevesinde birbirleriyle entegre çalıştığı ve bu sayede uçtan uca çözümler üretebilen bir sistem sunuyor. Bu sayede firmalar, mükemmel müşteri deneyimi elde etmek için onlarca farklı ürün kullanmak zorunda kalmıyorlar.

CloudOffix CEO’su Gökhan Erdoğdu; “Sunduğumuz bu çözümle; Satış, Pazarlama, e-ticaret, Faturalama, İnsan Kaynakları ve Yardım Masası modüllerini entegre ederek firmalara daha hızlı, daha verimli ve daha rekabetçi olabilme avantajı sağlıyoruz” diye belirtti. Erdoğdu; “İtalya, İrlanda, Almanya, Güney Afrika, Fas ve Fransa’nın da aralarında olduğu 15 ülkede başarılı iş ortaklıkları gerçekleştiriyoruz. CloudOffix’in yenilikçi ve benzersiz çözümleri uluslararası yatırımcıları da cezbediyor. Biz de finansal açıdan son derece başarılı bir noktaya doğru hızlı adımlarla ilerliyoruz” diye ekledi.

Küresel pazardaki marka bilinirliği çalışmalarına aralıksız devam eden CloudOffix, dünyanın önde gelen teknoloji fuarlarında ve etkinliklerinde sektör profesyonelleriyle buluşuyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?