CDT, Exostiv Labs’in Türkiye Temsilcisi Oldu

Elektronik tasarım otomasyonu alanında sağladığı katma değerli hizmetleri her geçen gün geliştiren CDT, yüksek hızlı elektronik tasarım hizmetleri sunan dünya çapında tanınmış Exostiv Labs’in Türkiye temsilciliğini üstlendi. CDT’nin Türkiye piyasasına sunacağı Exostiv Labs çözümleriyle firmalar iş süreçlerini kısaltarak daha fazla işaret takibi yapabilme gibi önemli kazanımlar elde etme imkânı bulacak.

Gerçekleştirilen yeni işbirlikleri sayesinde bölgenin ihtiyaçlarına tam kapsamlı çözümler sunabildiklerini dile getiren CDT Genel Müdürü Alpay Göğüş, dünyanın önde gelen 10 yarı iletken ve elektronik OEM şirketini müşterileri arasında bulunduran Exostiv Labs ortaklığına dair şunları söyledi:

“Öncelikle Exostiv Labs ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Exostiv Labs’in çözümlerini Türkiye pazarına sunarak önemli bir avantaj elde ettik. FPGA tasarımıyla prototip bordu üzerinde gerçek hızla ayıklama yapma imkanı sunan Exostiv Labs çözümleri iş süreçlerini kısaltarak daha fazla işaret takibi yapabilmeyi mümkün kılar. Bunu defalarca yapmak zorunda olan firmalar için değerli bir zaman kazanımı elde etmek çok önemli bir kriterdir. Toplam çözüm sunabilen bir şirket olarak böylesi önemli bir özelliği geliştirerek bünyemize dâhil etmemiz müşterilerimiz ve bizimle çalışmayı düşünen müşteri adaylarımız için çok değerli olacaktır.”

Exostiv Labs çözümlerinin sahip olduğu özelliklerle geleneksel tekniklerden ayrıştığını belirten Alpay Göğüş, 200.000 kat daha fazla görünürlük imkânıyla FPGA üzerinde hata ayıklama için yepyeni bir yol sunduğunu da belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Geleneksel yöntem olarak bilinen yazılım tabanlı hata ayıklama çözümlerinin aksine Exostiv Labs çözümleri çalışma hızınıza beraberinde aynı hızla size eşlik eder ve bu daha geniş görünürlük olarak işinize yansır. Sunduğu daha büyük RAM kapasitesiyle boşa harcanan simülasyon verilerinin kolay ve hızlı kullanımını sağlar ve bu sayede çok daha etkili FPGA hata ayıklama elde edilir. Böylesi katma değerli çözümleri bölgemize sunma şansı edinerek çözüm portföyümüzü genişlettiğimiz için fazlasıyla memnun ve gururluyuz.”