Catchy, Şehir İçi Ulaşımı Yeniden Şekillendirmeye Geliyor

Hotomobil’in yerli ve milli üretim sonucu hayata geçirdiği Catchy, şehir içi ulaşımın geleceğini yeniden inşa edecek.

Hotomobil’in Gebze’de bulunan fabrikasında uzun süren ARGE çalışmaları sonucunda üretilen Catchy, piyasaya çıkmak için gün sayıyor. İtalya’da düzenlenen EICMA Uluslararası İki Tekerlekli Araçlar Fuarı’nda ilk kez sergilenen Catchy; tüm dünyanın yaşadığı ulaşım sorununa da büyük bir fayda sağlıyor. İstendiğinde sürücü ve yolcu için konforlu ve pratik bir 2 kişilik araç olarak kullanılabilirken, istendiğinde ise station vagona dönüşerek olağanüstü bir taşıma kapasitesi sunan Catchy bu benzersiz özelliği sayesinde sadece bir taşıma aracı değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı ve özgürlük simgesi haline geliyor.

CPEV (Combo Purpose Electric Vehicle) sınıfının ilk ve tek aracı: Catchy

Hotomobil’in mobil yaşam dünyasına yepyeni bir soluk getiren yerli ve milli aracı Catchy, CPEV (Combo Purpose Electric Vehicle) segmentinin tek aracı olarak trafik sorununa pratik bir çözüm sunmanın yanı sıra modüler yapısı sayesinde kargo taşımacılığını da farklı bir boyuta taşıyor. Ayrıca tek kişilik bir yatağa dönüşebilme özelliği ile öne çıkıyor. Kullanıcılarına konforlu ve güvenli seyahat imkânı sunan araç sadece ergonomik, şık ve çarpıcı tasarımıyla değil çok amaçlı kullanımıyla da beğeni topluyor. Catchy, şehir içi ulaşımın geleceğini yeniden şekillendirmek ve sürdürülebilirlik konseptini otomotiv sektörüne entegre etmek hedefleriyle, 2024 yılında Hotomobil tarafından piyasaya sürülecek.

Çok Amaçlı Kullanım: Her Yolculuğa Mükemmel Uyum

Doğa dostu çözümler sunarak kullanıcılarının mobil yaşam ekosistemini genişletmeye devam eden Hotomobil, Quadricycle sınıfına giren, Catchy ile çevreci bir yaklaşıma sahip. Şehir trafiğinde hareket özgürlüğü sunan Catchy, malzeme ve enerji kaynaklarının en az kullanımıyla çevreci bir duruş sergiliyor. 110 ila 130 km menzile sahip olan ve 45 km hıza ulaşabilen Catchy, iki kişinin rahatça yolculuk yapabileceği geniş bir oturma alanına sahiptir. Kişisel kullanımının yanı sıra sadece bir koltuğun ileri alınmasıyla kargo aracı olarak da kullanılabilen Catchy bu çok işlevli kullanımıyla sınıfının tek örneği.

Yüzde 100 yerli ve milli inovasyon

Karbon ayak izinin en aza indirilmesinde büyük fayda sağlayacak olan Catchy, şehir içi ulaşım araçlarının yeni, çağdaş bir biçimini temsil ediyor. Otomobilin güvenlik, olumsuz hava koşullarına karşı koruma ve konfor gibi avantajlarını, hafif bir elektrikli aracın düşük enerji tüketimi ve alan kullanımıyla birleştiren Catchy ulaşımda kullanıcıların yeni gözdesi olacak.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?