Canon Arizona 1200 Her Yüzeye Fotoğraf Kalitesinde Baskı Yapıyor

Canon, mimarlar ve iç tasarımcılara yönelik düzenlenen Architect&Work Fuarı’nda Arizona 1200 Serisi ile yapılan baskıları tanıttı. Cam, seramik, deri, alüminyum, pleksi ve ahşap yüzeylere yapılan göz alıcı renklerdeki baskılar fuarda tasarımcılar ve mimarlardan büyük ilgi gördü.

Dünyanın baskı ve görüntüleme sistemleri devi Canon, mimarlar ve iç tasarımcılara yönelik düzenlenen Architect&Work Fuarı’nda tasarımcılara ilham verecek teknolojilerini tanıttı. Canon’un efsane UV yazıcısı Arizona 1200 Serisi ile cam, seramik, alüminyum, pleksi ve ahşap yüzeylere yapılan göz alıcı renkteki baskılar tasarımcılar ve mimarlar tarafından büyük ilgi gördü.

Uygulama Mimarların Hayal Gücüne Kalmış

Özellikle tasarımcılar ve mimarların projelerinde kullanmak isteyecekleri her türlü yaratıcı malzeme üzerinde UV baskı yapabilen Arizona 1200 Serisi, geleceğin tasarımcılarına ilham kaynağı olacak. Canon Eurasia Geniş Format Yazıcıları İş Geliştirme Yöneticisi Tamer Kuş, fuardaki tanıtılan fotoğraf kalitesindeki uygulamalar için şöyle konuştu:

“Fuarda sergilenen uygulamalar Arizona Flatbat yazıcılarda üretildi. Boran Reklam ile yaptığımız işbirliğiyle burada her türlü farklı yüzeye (cam, seramik, ahşap, alüminyum, deri ve pleksi) uygulanan baskıları tanıtıyoruz. Arizona 1200 Serisi ile yapılacak baskıların mimarlar ve iç tasarımcılara ilham vereceğini ve hayal güçlerini sınırlamamaları gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz. Mimarlara yönelik yaptığımız ilk etkinlik olan Architect&Work’ta Arizona 1200 Serisi ile bir mimarın neler yapabileceğini göstermek istedik. Mimar ve tasarımcılara yönelik pazarda yeni olmamıza rağmen iddialı bir giriş yaptığımızı düşünüyoruz.”

1478250406_canon5

İdeal baskı kalitesi, çok yönlü uygulamalar ve kolay kullanım arayan baskı hizmeti sağlayıcıları (BHS) için tasarlanmış olan Océ Arizona 1240, 1260 ve 1280, tabela ve teşhir sektörü, özellikli baskı üreticileri, çoğaltıcılar ve fotoğraf laboratuvarları için ideal yazıcılar olarak öne çıkıyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?