Bütçe Dostu Evoline ile Tanışın

Ana profili, mekanik direnci ve estetik görünümü artırılarak tasarlanan Evoline, kablo tesisatlarında veri dağıtımını sağlamak, temel seviyede server cihazlarını korumak ve yoğun kablolama yönetimi için ideal bir seçenek sunuyor.

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onayladığı ilk firma olan Estap’ın son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Evoline dikili tip kabinler, ofis ve sistem odalarındaki kablolama sistemlerinin, server ve diğer donanım cihazlarının muhafazası ve altyapı kablo tesisatlarında veri dağıtımını sağlamak icin kullanılıyor.

Kullanıcı dostu Evoline

Estap mühendisleri tarafından ana profili, estetik görünümü ve mekanik direnci artıracak şekilde tasarlanan Evoline, 45˚’lik açıya sahip 6 bükümden oluşuyor. Kilitlenebilir, çıkarılabilir arka paneli komple metal ve perfore kapı seçenekleri mevcut. Kapı menteşeleri, kapının açılma yönünü değiştirmek için bir taraftan diğerine kolayca değiştirilebilir. Aksesuar olarak fırçalı kablo girişleri; üst, alt şase ve arka kapı için mevcut. Var olan havalandırma sisteminin alan kaybını önlemek için tavan sacı yüzeyine teması en aza indiren Evoline, 4 farklı köşeden temasla sabitleniyor. 600 mm. genişliğindeki kabinlerde tek, 800 mm. genişliğindeki kabinlerde üç kablo girişiyle bütünleşen Evoline, 1000 kg taşıma kapasitesiyle kabinet kavramına yeni ve kullanıcı dostu bir boyut kazandırıyor. İsteğe bağlı olarak kullanılan pagoda stili üst kapak, toza ve diğer sızıntılara karşı korumayı artırır. Ek olarak, bu yöntem konveksiyonel pasif hava akışı için baca etkisi sağlar.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?