Bursa Girişimcilik Zirvesi 17 Şubat’ta

Bursa Girişimcilik Zirvesi, 17 Şubat 2024 tarihinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını aralıyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği etkinlik, Bursa’nın girişimcilik ekosisteminde yeni bir çağın başlangıcı olarak görülüyor ve bölge iş dünyasına önemli katkılarda bulunmayı hedefliyor.

Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Ulutek Teknopark, Bursa Teknopark, Burkent, TÜBİTAK gibi prestijli kuruluşların desteğiyle 17 Şubat 2024, Cumartesi günü Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Bursa Girişimcilik Zirvesi, bölgenin akademik ve teknolojik gelişimine büyük katkı sağlamanın yanı sıra inovasyon ve girişimcilik ruhunu da canlandırmayı hedefliyor.

Zirvede, Dinçer Karaca ve Hande Kaya’nın sunuculuğunda akıllı şehirler, yapay zeka, e-ticaret ve sosyal etki girişimciliği gibi çağımızın önemli konuları ele alınacak. TOBB Yazılım Meclisi Başkanı Ertan Barut ve Mindfulness Academy’nin kurucusu Erhan Ali Yılmaz, ShiftDelete kurucusu Hakkı Alkan, Webtures ve Girişimci Kafası kurucusu Kaan Gülten ve her biri alanında uzman konuşmacı girişimcilik ekosistemine dair bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Girişimcilik ekosistemiyle yakından ilgilenen birçok değerli konuşmacıyı ağırlayacak zirvede katılımcılar için daha fazla ağ kurma ve öğrenme fırsatları sunulacak.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?