Bu Saatle Sporun Keyfini Çıkartacaksınız

Enterprise Next test merkezimize konuk olan Huawei Watch GT3 Pro’yu uzun kullanım sürecinde inceledik.

Huawei Watch GT 3 Pro geçtiğimiz Mayıs ayı sonunda Bodrum’da gerçekleştirilen bir etkinlikle tanıtılmıştı. Biz de aradan geçen süre zarfında ürünü kullandık ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle akıllı bir saat için gereken uzun pil süresi, kaliteli bileklik, net ekran ve kullanım kolaylığı gibi tüm özellikler bu cihazda mevcut. Aşağıda izleyeceğiniz videoda da belirttiğim gibi metal alerjisi olanlar bile titanyum bilekliği olan modelde çok rahat edecekler çünkü ben de ne alerjik bir durum oluştu ne de deniz ya da havuz deneyimlerinden sonra bile koku olmadı.  Cihazın teknik özellikleri için ilk haberimize de göz atabilirsiniz.

Suya dayanıklı bir geleceğe dalın

Bodrum’da gerçekleşen etkinlikten bir kare.

Huawei Watch GT 3 Pro Serisi’nin en heyecan verici yeni özelliklerinden biri, artırılmış su direnci. 200 tur su basıncı testinden geçtikten sonra EN 13319 mühendislik standardına uygunluğu kanıtlanan saat, 30 metre derinliğe kadar serbest dalışı destekleyebilen çığır açan suya dayanıklılık performansına sahip.

Gerçek zamanlı dalış bilgileri sağlayan ve serbest dalışı öğrenen herkes için son derece yararlı olan yeni bir Serbest Dalış Modu eklenen saat, özelleştirilebilir tablolara sahip nefes tutma eğitimi özelliği, kullanıcılara nefes tutma yeteneklerini geliştirmek için kişisel eğitim asistanı gibi yardımcı oluyor.

Daha detaylı bir anlatım için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?