BITAY Coin Ön Satışı Başladı

Türkiye’nin global borsası Bitay, ekosistem token’ı BITAY Coin’i ön satışa çıkardı. Sınırlı sayıdaki BITAY Coin, borsanın faaliyet göstereceği Hindistan ve Estonya’dan önce avantajlı fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Bitay, kripto varlıklar alanında yatırımcılarına sunduğu yenilikçi ürün ve çözümlere BITAY Coin’i ekledi. Bitay, güvenli teknolojisi ile Avalanche (AVAX) zinciri üzerinde geliştirdiği BITAY Coin’in avantajlı ön satış sürecini başlattı. Yatırımcılar, ön satışa başvuru sırasına göre sınırlı sayıda BITAY Coin alabilecekler. Ön satış fiyatı 0,01 USDT ve 0,0125 USDT olarak iki ayrı teklif şeklinde sunulacak. Bitay Coin’e sahip olmak isteyen kullanıcılar Bitay’a üye olup hesaplarına aktardıkları miktar ile BITAY Coin ön satış talebinde bulunabilecekler.

BITAY Coin globale açılan ilk yerel coin olacak

Çok amaçlı bir yardımcı program token’ı olan BITAY Coin, kripto tabanlı yüksek teknoloji çözümleriyle sürekli geliştirip çeşitlendirdiği ekosistemini ödeme uzantılarıyla güçlendirirken, kullanıcılarına birçok avantaj sunacak. Türkiye’den yatırımcılar tüm dünyadan önce avantajlı fiyatlarla ön satıştan yararlanabilecek. Mayıs ayında öncelikle Hindistan, arkasından tüm dünyada yatırımcı talepleri alınacak. BITAY Coin globale açılmış ilk yerel coin unvanına sahip olacak.

Bitay, Visa ile anlaşmalı tek Türk borsası

Bitay Visa ile yaptığı anlaşma sayesinde global kullanıcılarına özel fırsatlar sunuyor. BITAY Coin ile işlem ücretleri indirimleri, kilit (stake) ile ödül kazanma seçenekleri ve launchpad projelerinden erken haberdar olma fırsatı sunuluyor. BITAY Coin avantajlarına ek olarak Bitay Visa kredi kartı ile yatırımcılar kripto varlıklarını Visa kart geçen tüm iş yerlerinde kullanma fırsatına sahip olacak. Bitay’ın NFT platformunda da öncelik sağlayacak olan BITAY Coin, Haziran 2022’den itibaren global satışları ile devam edecek.

Bitay’ın kripto zincir teknolojisi üzerinde güçlü bir ekosistem geliştiriyor

BITAY CEO’su Niyazi Yılmaz, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Türkiye’nin global borsası Bitay, Türkiye’nin hacimsel olarak en büyük kripto para borsaları arasında yer alıyor. Sunduğumuz yenilikçi ürün ve çözümleri her geçen gün geliştiriyoruz. Halihazırda Estonya, Hindistan ve ABD’de kripto para borsası lisanslarımız bulunuyor. Yurt dışı pazarlardaki faaliyetlerimizi 2022 yılında daha da genişleteceğiz. Bu ülkelerde NFT platformumuz, Visa kredi kartımız, müşterilere hem finansal avantaj hem de birçok alanda indirim sunacak sadakat programımız gibi alternatif ürünler ile uçtan uca tüm ihtiyaçları karşılayacak bir dünya sunmak hedefiyle çalışıyoruz. Kripto varlık yatırımcılarına her zaman kolay, hızlı, kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla yeni ürünler sunuyoruz. Kendini kanıtlamış Bitay kripto tabanlı teknolojimiz üzerinde geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerin son örneği olan BITAY Coin’in ön satış sürecini başlatmış olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Kripto varlıklar alanındaki fırsatları değerlendirmek isteyen yatırımcıların BITAY Coin’e gösterdikleri talep, yatırımcıların bu alandaki fırsatlar konusundaki yüksek bilinç ve farkındalığının da bir göstergesi olarak bizleri sevindiriyor.”

BITAY Coin avantajlı ön satışından yararlanmak isteyen yatırımcılar, Bitay Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından ve bitay.com.tr adresinden detaylı bilgiye ulaşabilir.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?