Bircom, Yönetim Ekibini Güçlendiriyor

Müşterilerinin ihtiyaç ve amaçlarına ‘iyi teknoloji deneyimi’ ile cevap veren Bircom, yönetim ekibini güçlendirmeyi sürdürüyor. 49 yıllık deneyimi ile üst düzey ürün ve hizmeti bir arada sunan Bircom’un Pazarlama Direktörü pozisyonuna sektörün deneyimli ismi Cihan Şimşek atandı.

Temsil ettiği küresel markaların ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, kurulum ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Bircom’un yeni Pazarlama Direktörü Cihan Şimşek oldu.

Profesyonel kariyerine global teknoloji perakende şirketi Darty’de adım atan Şimşek, 2011’de Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip MediaMarkt’ta çalışmaya başladı. Cihan Şimşek, 9 yıl boyunca kurumda Tüketici Elektroniği Kategori Müdürlüğü’nün de bulunduğu çeşitli yönetim pozisyonlarında yer aldı.

Şimşek, son olarak Boğaziçi Bilişim ve Dağıtım A.Ş.’de Philips, Dyson ve Black&Decker markalarından sorumlu Pazarlama Direktörü pozisyonunda çalışmayı sürdürmekteydi.

Muğla Sıtkı Koçma Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Cihan Şimşek, Pazarlama İletişimi yüksek lisans eğitimine Galatasaray Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?