Astell&Kern Bircom ile Türkiye’de

Dünyanın en iyi taşınabilir Hi-Fi müzikçalar markalarından biri olarak tanınan Astell&Kern ürünlerinin Türkiye’deki tek dağıtıcısı Bircom oldu.

Astell&Kern BircomKayıpsız müzik dinleme keyfini evinde ya da aracında yaşamak isteyen müzikseverler için Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarları; bluetooth dongle, ev sistemlerine bağlantı standı, uzaktan kumanda gibi çevresel birimleriyle birlikte Bircom güvencesiyle satışa sunuluyor. Sennheiser’dan sonra Astell&Kern markasını da portföyüne katan Bircom, taşınabilir Hi-Fi tutkunlarının ilk adresi olmayı hedefliyor.

Sennheiser’dan sonra Astell&Kern markasını da portföyüne katan Bircom, bu işbirliğiyle taşınabilir Hi-Fi tutkunlarının ilk adresi olmayı hedefliyor. Bircom, Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarlarının yanı sıra bluetooth dongle dock, uzaktan kumanda gibi ek donanım ve aksesuarlarını da kayıpsız, orijinal ve doğal sesin peşinde olanların beğenisine sunuyor.

Müzik tutkunları, Astell&Kern ürünlerini Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No.61’de bulunan Deneyim Merkezi’nde deneyerek satın alabilecekler.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?