Acronis Güçlü İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi

Acronis, Ankara’daki güçlü iş ortaklarıyla birlikteliğini güçlendirmek için bir araya geldi. Türkiye’nin her sektöründe ve segmentindeki kurumsal müşterilerin kullandığı çözüm haline geldiklerini dile getiren Acronis Türkiye Satış Müdürü Cüneyt Atınç, değişen teknoloji ve siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdikleri çözümleri de iş ortaklarına tanıttı.

İş hayatının teknolojiye entegre olması nedeniyle veri yedekleme ihtiyacı gün geçtikçe artıyor. Profesyonel kapsamda önemli verilerin yedeklenmesinde kullanılan sistemlerin, tehlikelerden korunmak için fidye saldırılarına karşı ek önlemlerle donatılmış olmasının önemine dikkat çeken Acronis Türkiye Satış Müdürü Cüneyt Atınç, Acronis’in Türkiye’deki gelişimine dair önemli açıklamaları Türkiye distribütörlerinden Komtera Teknoloji’ye birlikte Ankara’da 120’nin üzerinde katılımcıyla gerçekleştirdikleri Acronis Yaza Merhaba Etkinliği’nde paylaştı. Yedekleme alanında oluşan ihtiyacı karşılamak için daha kapsamlı çalışmalara yöneldiklerini aktaran Atınç, her sektörden ve her ölçekten olan müşteri ihtiyaçlarına yeni nesil antivirüs, otomatik yama yöntemi gibi yeni siber güvenlik kalkanları kullanarak geliştirdikleri çözümlerle destek sağladıklarını belirtti.

Acronis Türkiye Yaza Merhaba Etkinliği Büyük İlgi Gördü

Eksiksiz siber koruma için güvenilir siber güvenlik ve en iyi yedekleme çözümlerini sunan Acronis, Komtera Teknoloji’yle birlikte Ankara’da 120’den fazla katılımcıyla düzenledikleri Acronis Yaza Merhaba Etkinliği’nde buluştu. Türkiye genelinde büyümeyi ve iş ortağı ekosisteminin gelişmesini hedeflediklerini aktaran Cüneyt Atınç, Acronis’in iş ortaklarının kullanıcı deneyimini ve iş rutinlerini kolaylaştırmasıyla ön plana çıktığının altını çiziyor. Özellikle Türkiye’deki sektör ve ölçek fark etmeksizin kurumsal müşterilerinin iş sürekliliği ve veri koruma için kullandığı çözüm haline geldiklerini de belirten Atınç, gelişen ve büyüyen iş ortakları aracılığı ile hizmetini sundukları siber koruma ve yedekleme çözümlerinin birçok müşterilerinin hayatını kolaylaştırdığını görmenin, iş ortaklarının heyecanını paylaşmanın Acronis için mutluluk kaynağı olduğunu da aktarıyor.

Veri Merkezi Yatırımımız Verilerin Türkiye’de Kalmasını Sağlıyor

Gelişen ve büyüyen Acronis’in satışını yaptığı siber koruma ve yedekleme çözümlerinin özellikle müşteri deneyimlerini kolaylaştırması dikkat çekiyor. 20’den fazla platformu destekleyen Acronis Cyber Backup, endüstrinin en gelişmiş ransomware koruma teknolojisini fiziksel, sanal ve bulut sistemlerini korumak için kullanıyor. Sadece yedeklemenin artık yeterli olmadığını belirten Acronis Türkiye Satış Müdürü Cüneyt Atınç, konsolide veri korumasının da ihtiyaç haline geldiğini ekliyor. Müşterilerine Acronis Cyber Protect’i Türkçe yönetim ara yüzü ile konsolide veri güvenliği hizmeti olarak sunduklarını da dile getiren Atınç, ayrıca Acronis’in geçen sene yatırımını yaptığı veri merkezi sayesinde müşterilerinin KVKK uyumlu olarak verilerini Acronis’in Türkiye veri merkezinde tutabildiklerinin de altını çiziyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?