Acer, Aspire C Serisi Masaüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Gücünü Intel Core Ultra işlemciler, Intel AI Boost ve Intel Graphics’ten alan yeni Acer Aspire C Serisi PC’ler, üstün performans ve sürükleyici deneyimler sunuyor.

Acer, Aspire serisi hepsi bir arada bilgisayar serileri dahilinde, günlük bilgisayar kullanımı ve eğlence için kesintisiz yapay zeka destekli deneyimler sunan iki yeni hepsi bir arada PC modelini duyurdu. 23,8 ve 27 inçlik kapsayıcı ekran seçenekleri, akıllı iş birliği özellikleri ve şık, çok yönlü tasarımlarıyla Acer Aspire C serisi, öğrenciler, hibrit çalışanlar ve aileler dahil olmak üzere çok sayıda kullanıcıya hitap ediyor.

Üstün Performans: Yapay Zeka ve Ötesi

Intel AI Boost ve yerleşik Intel Graphics’li Intel Core Ultra 7 155U’ya kadar işlemciyle güçlendirilmiş yeni Acer Aspire C24 (C24-195ES) ve Acer Aspire C27 (C27-195ES), genel olarak etkileyici bir performans ve deneyim sağlamak için 32 GB’a kadar çift kanal DDR5 bellek ve 2 TB’a kadar M.2 PCIe SSD desteği sunuyor.

Hepsi bir arada AI bilgisayarların kullanılabilirliğini daha da yukarı seviyeye taşıyabilmek adına günlük yapay zeka asistanı Copilot gibi verimlilik özellikleri üretkenliği artırmak ve yaratıcılığı ortaya çıkarmak için yapay zekanın gücünden yararlanırken; Intel Unison yazılımı ise birden fazla cihaz ve işletim sistemini tek bir ekrana odaklanan entegre bir deneyimde bir araya getiriyor. Cihazların 1440p QHD 5.0 megapiksel web kameraları (gizlilik kapağı özellikli) Windows Studio efektlerini ve çevrimiçi toplantı ve sohbetler esnasında istenmeyen arka plan gürültülerini bastırmak için AI gürültü azaltma teknolojisini destekliyor. Kullanıcılar, Wi-Fi 7 bağlantısı sayesinde içerik yayınlarken ve internette gezinirken ultra hızlı ve tutarlı bağlantının; Bluetooth LE ses özelliği sayesinde de daha fazla ses cihazı üzerinden geliştirilmiş, kablosuz ses kalitesiyle çoklu akış iletiminin keyfini çıkarabilir.

Göz Alıcı Görseller ve Çok Yönlü Tasarımlar

Acer Aspire C hepsi bir arada bilgisayarlar, 23,8 inç ve 27 inç FHD IPS çözünürlüklü ekranları, dar çerçeveleri ve etkileyici ekran-gövde oranlarıyla (27 inç model için yüzde 95,7’ye varan) birlikte geliyor ve kullanıcıların daha konforlu bir izleme deneyimi için ekrandaki mavi ışık seviyesini azaltabilmesini sağlayan Acer Bluelight Shield teknolojisini sunuyor.

Çok yönlü kullanım için tasarlanan ince ve minimalist Aspire C serisi, 120 mm’ye kadar yükselebilen, boyu ayarlanabilir ergonomik stant üzerinde eğilebilir (-5 ve 25°) ve döndürülebilir (30°’ye kadar Sol/Sağ) ekran sayesinde olağanüstü esneklik ve manevra kabiliyeti sağlarken daha fazla kurulum alternatifi için de isteğe bağlı VESA montaj kiti ile birlikte geliyor. Her alana veya çalışma ortamına uyum sağlayacak kadar zarif Acer Elite 19 kablosuz klavye ve mouse seti ile birlikte gelen cihaz, birden fazla cihazla birden bağlantı ve hızlı veri aktarımı için 4 adet USB Type-A, 1 adet Type-C bağlantı noktası ve HDMI gibi oldukça zengin bağlanabilirlik seçenekleri ile birlikte geliyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Aspire C27 (C27-195ES) EMEA bölgesinde temmuz ayı itibariyle 999 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Acer Aspire C24 (C24-195ES) EMEA bölgesinde temmuz ayı itibariyle 899 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?