Yolcu360’tan Yüzde 65 Efsane Bahar İndirimi

Geniş portföyü ve karşılaştırmalı çözümleriyle en uygun aracı kolaylıkla kiralama fırsatı sunan Yolcu360, baharı yüzde 65 indirimle karşılıyor. Hayata geçirilen Efsane Bahar İndirimi Kampanyası ile Yolcu360 misafirleri, 19 – 24 Mart tarihleri arasında yapacakları araç kiralamalarında, çok özel indirimler ile yıl boyu tasarruf edebiliyor.

Binlerce aracı aynı platformda misafirleri ile buluşturan araç kiralama platformu Yolcu360, baharın gelişini “Erken Planla, Yıl Boyu Tasarruf Et” temasıyla misafirleriyle birlikte kutluyor.

Yolcu360’ın düzenlediği Efsane Bahar İndirimi Kampanyası, yüzde 65 indirimli araç kiralama ile hem özlenilen tatillere çıkma hem de iş sebebiyetiyle araç kiralamak isteyenlere yıl boyu tasarruf fırsatı sunuyor. 19 Mart 2021’de başlayacak ve 24 Mart 2021 gün sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Yolcu360 misafirleri, 1-29 gün arası kiralamalarda efsane indirimden faydalanabilecekler. Kampanya, 19 Mart 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında olan rezervasyonlarda geçerli olacak.

Baharı özgürleştirecek kampanya indiriminden yararlanabilmek için Yolcu360’ın mobil uygulaması veya web sitesinde yer alan kampanya kodu alanına EFSANEBAHAR yazılması yeterli oluyor. Ardından kampanya kapsamındaki yüzde 65 indirim, günlük araç kiralama liste fiyatları üzerinden gerçekleşiyor. Dileyen misafirler Yolcu360’ın Misafir Merkezi ekibi ile iletişime geçerek kampanyaya dahil olabiliyor.

Tüm araç ve modellerin dahil olduğu Efsane Bahar İndirimi Kampanyası ile Yolcu360 misafirleri, binlerce marka ve model arasından seçtikleri aracı kolaylıkla kiralayarak yola çıkabiliyor. Yolcu360’ın deneyimli Misafir Merkezi ekibi de misafirlerine yolculuklarının başından sonuna kadar güvenilir bir yol arkadaşı olarak 7×24 destek veriyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?