Yealink ile Online Toplantılar Daha Keyifli

Enterprise Next test merkezimizin bu haftaki konukları Yealink WH67 Microsoft Teams Sertifikalı Dect Ofis Kulaklığı ve Yealink  WHC60 oldu.

Yealink WH67 Microsoft Teams Sertifikalı Dect Ofis Kulaklığı, “Microsoft Teams ile Tam Uyum” sloganıyla kullanıcıyla buluşuyor. Kulaklıklar, hoparlörler ve USB kameralar gibi Yealink kişisel işbirliği cihazlarının geniş uyumluluğu sayesinde kullanıcılar, daha iyi iletişim kalitesi, daha yüksek üretkenlik ve daha düşük BT maliyetleri vaat eden UC platformlarında tutarlı arama deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.  Microsoft Teams sertifikalı cihazlar, tek dokunuşla Microsoft Teams’i etkinleştirmek için özel bir Teams düğmesiyle tasarlanmış durumda. Yine test etmemiz için bize gönderilen ve cep telefonları için kablosuz sarj ünitesi WHC60 opsiyonel olarak satın alınabiliyor.

Kablosuz Özgürlük ve Gün Boyu İletişim

Konuşmanız ne zaman ve nerede başlarsa başlasın, kulaklığınız her zaman kullanıma hazır. 120 metreye kadar kablosuz kapsama alanı ve 8 saate kadar konuşma süresi ile kullanıcıların günlük iletişim ihtiyaçları için uygundur. 2x Mikrofon tasarımıyla ortam gürültüsünü engeller ve müşterinize daha iyi bir iletişim deneyimini garanti eder.

Tüm bunları ve daha fazlasını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?