Yale Yeni Akıllı Kasasını Satışa Sundu

Yale akıllı depolama serisinin son üyesi Yale Akıllı Kasa satışa sunuldu.

Akıllı ev güvenlik çözümlerinde lider Yale, son teknoloji ile geliştirilmiş yeni akıllı depolama cihazları yelpazesindeki en son ürünü olan Yale Akıllı Kasa’yı bugün satışa sundu. Tüketicilerin konforu ve kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanan Akıllı Kasa, değerli mücevherler, belgeler veya elektronik cihazlar gibi eşyaları her zaman güvende tutulmasına yardımcı oluyor. Ürün diğer Yale akıllı cihazları ile bağlantılı şekilde çalışabiliyor.

Akıllı Kasa, kullanıcıların tercihine bağlı olarak anahtar, tuş takımı ve uygulama erişimi dahil çeşitli şekillerde açılabiliyor. Kasaya erişildiği anda veya kasanın şarjı azaldığında telefona gelen bildirim ile bilgi alınıyor. Harici 9 Volt pil bağlantısı kasaya güç vererek pilleri bittiğinde dahi erişim imkanı sağlıyor.

Akıllı Kasa ile Daha Akıllı Depolama 

Akıllı Kasa, kasanızın kilidini uzaktan açmanıza, kasanıza erişim sağlayanları görmenize ve dünyanın her yerinden güvendiğiniz kişilerle kalıcı veya geçici erişim kodlarını paylaşmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir depolama çözümü sunuyor. Tüm bunları sezgisel Yale Access uygulamasında tek bir düğmeye dokunarak yapmak mümkün.

Akıllı Kasa, Amazon Alexa*, HomeKit ve Google Asistan* gibi sesli asistanlarla kontrol edilebiliyor. Tek bir sesli komut kullanarak kasanın kilidinin açmanıza ve durumunu kontrol etmenize olanak tanıyor. İçinde bulunan kanca, aydınlatmalı ve raflı parçalar, kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca 5 yanlış girişten sonra alarmı devreye giriyor, 5 dakika boyunca kilitlenerek ekstra güvenlik sunuyor.

Belgeleriniz Ev Ofisinizde Güvence Altında

Evden çalışırken, ofisten ödünç aldığımız ekipman ve belgeleri Yale Akıllı Kasa ile korumak daha kolay hale geliyor. Bir aletle kesilmeye veya açılmaya karşı ek güvenlik sunan iki sürgülü kilitleme mekanizmasına sahip olan kasa, önemli belgelerin veya iş dizüstü bilgisayarlarının kullanılmadığı zamanlarda güvenle saklanmasına yardımcı oluyor.

Konuklarınızın Kişisel Eşyalarını Koruyun

Yale Akıllı Kasa, evini dönemsel kiraya verenler için de büyük kolaylık sağlıyor. Evde kalan misafirlerin seyahatleri süresince seyahat belgelerini, pasaportlarını, paralarını, mücevherlerini veya pahalı elektronik eşyalarını güvenle saklayabilecekleri bir depolama alanı sunuyor. Evinizde konaklayan misafirlerinizin daha rahat, konforlu ve huzurlu bir tatil geçirmelerine yardımcı oluyor.

Yeni akıllı kasayı satın almak veya özelliklerini incelemek için buraya tıklayın.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?