Wellbees İki Yeni Atamayla Güçleniyor

Wellbees, iki yeni atamayla farklı birimlerdeki operasyonlarını güçlendirdi. Buna göre Wellbees’in İnsan ve Kültür Müdürü Tansu Apaydın, Finans Müdürü Deniz Esen oldu.

Deniz Esen ve Tansu Apaydın

Türkiye’nin yanı sıra başta MENA bölgesi ve Avrupa’da olmak üzere 17 ülkede faaliyet gösteren yeni nesil çalışan esenliği platformu Wellbees; insan kaynakları, finans ve satış departmanlarına yeni atamalar gerçekleştirdi. Wellbees’in İnsan ve Kültür Müdürü Tansu Apaydın ve Finans Müdürü Deniz Esen, şirketin hem yurt içi hem de yurt dışı operasyonlarında aktif görev üstlenecek.

Tansu Apaydın kimdir?

Tansu Apaydın, 2017 yılında Bilgi Üniversitesi İşletme ve Reklamcılık bölümlerinden mezun oldu. 2016’da Asseco South Eastern Europe’ta İnsan Kaynakları Asistanı olarak kariyerine başlayan Apaydın, 2017-2019 yılları arasında aynı şirkette İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev aldı. 2020-2022 yılları arasında Mikrogrup bünyesindeki Paraşüt’te İnsan Kaynakları İş Ortağı unvanıyla çalıştı.

Deniz Esen kimdir?

2016 yılında Koç Üniversitesi Ekonomi ve İşletme bölümlerinden mezun olan Deniz Esen, 2016-2021 yılları arasında PwC’de Deneyimli Kıdemli Denetim Danışmanı olarak çalıştı. 2021-2022 yılları arasında PwC’deki görevine Finansal Danışmanlık Hizmetleri bölümünde Deneyimli Kıdemli Danışman olarak devam etti.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?