WatchGuard’da Üst Düzey Atama

WatchGuard Technologies’in yeni Operasyondan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı, Simon Yeo oldu. Sektörde 30 yılı aşkın deneyime sahip olan Yeo, şirketin bilgi teknolojisi sistemleri ve altyapısı ile güvenlik ve bulut operasyonlarını yönetecek.

WatchGuard Technologies’in yeni Operasyondan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı, Simon Yeo oldu. Yeo, WatchGuard’ın bilgi teknolojisi sistemleri ve altyapısı ile güvenlik ve bulut operasyonlarını yönetecek. Teknoloji sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip olan Simon Yeo’nun profesyonel uzmanlığı genel ve özel bulut, veri merkezleri, ağ mühendisliği, DevOps, iş sistemleri, güvenlik ve daha birçok alanı kapsıyor.

“Simon Yeo Bu Rol İçin Mükemmel Bir Seçim”

“Simon Yeo, WatchGuard’a derin bir teknoloji endüstrisi uzmanlığı ile birlikte insanlara, iş birliğine ve dürüstlüğe odaklanan bir liderlik tarzı getiriyor.” diyen WatchGuard Technologies CEO’su Prakash Panjwani, “Kapsamlı güvenlik bilgisi, WatchGuard’ın ürünlerine ve pazara açılma yaklaşımına aşinalığı ve dijital dönüşüm konusundaki uzmanlığı onu bu rol için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Simon’ı WatchGuard liderlik ekibine kattığımız için çok heyecanlıyız.” ifadelerinde bulundu.

“Bu Yeni Göreve Adım Atmaktan Heyecan Duyuyorum”

“WatchGuard, son derece işbirlikçi bir işyeri kültürüne sahip tanınmış bir siber güvenlik lideridir.” açıklamasında bulunan Simon Yeo, “Bu yeni göreve adım atmaktan heyecan duyuyorum ve sistem ve süreç modernizasyonu ile bulut dönüşümünü bir üst seviyeye taşımaya devam ederken WatchGuard ekibiyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

Yeo, WatchGuard’a katılmadan önce altı yıl boyunca Barracuda Networks’te CIO olarak görev yaptı. İş dünyasının dijital dönüşümü, özelden genel buluta geçişler, güvenlik ve uyumluluk programı dönüşümleri dahil olmak üzere çeşitli stratejik girişimleri denetledi. Yeo ayrıca Upwork, Tout.com, Meebo ve LoudCloud’da yönetici rollerinde çalıştı. Hayatı boyunca teknoloji meraklısı olan Yeo, UCLA’dan bilgisayar bilimi ve mühendisliği alanında lisans ve Stanford Üniversitesi’nden bilgisayar bilimi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?