ViewSonic İnovasyon Dolu 35 Yılı Geride Bıraktı

Görüntü ve eğitim teknolojileri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden ViewSonic, sektördeki 35. yılını, “görsel çözümlerde mükemmellik sağlama” misyonuyla başarıyla tamamladı. Yıl dönümünde son stratejisi olan “Hizmet Olarak Ekosistem”i (EaaS) duyuran şirket, tüm ekosistemi güçlendirmek ve sektörü daha büyük dönüşümlere teşvik etmek için paydaşlarıyla yenilik ve iş birliği yapmaya devam ediyor.

ViewSonic, çözüm geliştirme süreçlerine tüm paydaşlarını dahil ettiği yeni stratejisi “Hizmet Olarak Ekosistem”i (Ecosystem as a Service-EaaS) 35. yılında duyurarak, sektöreki dijital dönüşümü teşvik etmeye devam ediyor. Görüntüleme teknolojilerinin yanı sıra daha iyi bir eğitim için ürettiği yazılım ve donanım ürünleriyle de öne çıkan ViewSonic, eğitim sektöründe uyguladığı ve başarılı sonuçlar aldığı yeni stratejisi “Hizmet Olarak Ekosistem”i, diğer segmentlerde de uygulayarak küresel büyümeye devam etmeyi planlıyor.

EaaS ile endüstriyel dönüşümler kolaylaşıyor

ViewSonic, bu öncü projesi kapsamında globalde pek çok ülkede, öğretmenlerin dijital öğretme becerilerini geliştirmek için bir dizi çalışmaya imza atıyor. Türkiye’de de başarılı bir örneğinin uygulandığı sosyal medya platformlarında topluluk oluşturma çalışmalarıyla, teknolojiyi eğitim sürecinin önemli bir parçası olarak gören ve bu alandaki yenilikleri tanıyıp deneyimlemek isteyen, öğrencilerine eğitim teknolojilerinin sağladığı olanaklarla ders içerikleri hazırlamaya meraklı seçkin bir öğretmen kitlesini bir araya getiriyor. Ayrıca EdTech ekosistemine entegre ettiği myViewBoard ile çevrimiçi öğretim ve öğrenim desteklenirken, eğitimcilerin ders sırasında öğrencinin katılımını değerlendirebildiği UNIVERSE by ViewSonic ile de dijital öğrenme deneyimini iki boyutlu ortamından sürükleyici bir üç boyutlu eğitim ortamına taşıyor.

İş dünyası için yenilikçi çözümler

Eğitim dünyası dışında iş dünyasına da kullanıcıların ve işletmelerin verimliliklerini, esnekliklerini, performanslarını geliştirmelerine yardımcı yenilikçi ürün ve hizmet yelpazesi sunan ViewSonic, taşınabilir monitör, projeksiyon cihazı ve kalemli ekran çözümleriyle zaman ve mekandan bağımsız çalışma-öğrenme olanağı sağlıyor.

Markanın 35 yıllık başarısını değerlendiren ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü M. Önder Şengür, “1987’de kurulan şirketimiz başlangıçta sadece monitor üretiyordu. Zamanla diğer ürün gruplarına da yayılarak; kurumsal, tüketici ve eğitim segmentlerinde muazzam başarılar elde ettik. 35 senedir müşterilerimizin verimlilik, esneklik ve performanslarını geliştirmelerine yardımcı olan yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi sürdürülebilir çözümler geliştirerek sunuyoruz.

Müşteri odaklı bir yaklaşımla ViewSonic, ürün serisini yükseltme çalışmalarını ve en son teknolojilere yatırım yapmayı farklı dikey pazarlarda da sürdürecek. Sıradan ve olağanüstü arasındaki farkı görmek için dünyaya ilham verme vizyonuyla, inovasyonu hızlandırmak ve müşterilerimizin sorunlarını çözmek için sektörle ortaklık kurmaya devam edeceğiz” diyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?