Verifone’dan İnovatif Yazarkasa POS Cihazı: VX680 ECR

Ödeme sistemleri lideri Verifone, tüm yazılım ve donanımı Verifone’un Türk mühendisleri tarafından geliştirilen Mobil Yazarkasa POS cihazı VX680 ECR’ı Türkiye’de satışa sunmaya başladı. Kullanıcıların dilediği an yanında taşıyabileceği, iş yerinden uzakta da çalışabilen Verifone VX680 ECR, GPRS ve ek olarak harici Ethernet bağlantı desteği ile esnaf veya KOBI’lerin ihtiyacı olabilecek tüm bağlantı şekillerini destekliyor. TÜBİTAK ve Gelir İdaresi Başkalığı tarafından onaylanan Mobil Yazarkasa VX680 ECR, 3,5 inç renkli dokunmatik ekranı ve güçlü işlemcisiyle de rahat ve kolay işlem yapma imkanı sunuyor. Özel testlerden geçmiş kullanıcı dostu menü tasarımıyla VX680 ECR, üstün bir ödeme deneyimi sunuyor.

Verifone müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Ödeme sistemleri liderinin Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen mobil yazarkasa POS cihazı VX680 ECR; taşınabilirliği, kullanım kolaylığı ve güvenliğiyle hem müşterilerin hem de esnafın ödeme işlemlerinde kolaylık sağlıyor. VX680 ECR, TÜBİTAK’ın yanı sıra GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından da onaylı. Verifone VX680 ECR; yemek kartı, kupon, sadakat uygulamaları ve kampanyalar ile kullanıcısına özel bir ödeme deneyimi sunuyor. Ayrıca Verifone, Türkiye’de Veri Merkezi bünyesinde 2013 yılından beri TSM (Güvenli Servis Sağlayıcı) hizmeti veriyor. Verifone, TSM merkeziyle tüm sektöre hizmet verirken, farklı uygulamaları daha etkin biçimde hayata geçirip işletmenin ek gelir kazanmasına da olanak sağlıyor. TSM merkezi satış, operasyon, faturalama, bakım onarım süreçlerinde de kullanılabiliyor. Türkiye’nin ilk TSM servisine sahip Verifone, 5 yıldır veri aktarımında ekstra güvenlik ve kolaylık sağlıyor. TÜBİTAK ve GİB(Gelir İdaresi Başkanlığı) onaylı yüzde yüz Verifone üretimi VX680 ECR mobil yazarkasa POS ile birlikte Verifone, mobil ve masaüstü yazarkasa seçenekleri ile artık her ihtiyaca karşılık veriyor.

İster işletmede ister sahada!

Tüm bankalardan hızlı ödeme alabilmesi sayesinde sıra beklemeyi azaltan VX680 ECRminimal tasarımı ve hafifliğiyle ister mağaza ya da işletmede, ister sahada her an kolaylıkla taşınabiliyor. NFC temassız işlemleri destekleyen VX680 ECR, PCI PTS 3.X onayı ve VeriShield uçtan uca şifreleme teknolojisiyle, güvenlikten taviz vermiyor. NFC temassız işlemleri de destekleyen VX680 ECR, bankacılık uygulamaları, restoran otomasyonu, Verifone Perakende Çözümü, Zubizu uygulaması, kontör yükleme, kupon sadakat uygulamaları ve kampanyalarıyla da hem işletmeciye, hem de müşteriye özel bir ödeme deneyimi sunarak ödeme teknolojilerinde çıtayı yükseltiyor.

Verifone VX680 ECR’ın aydınlatmalı tuş takımı, “Splash Resistance” (ani ve az miktarda sıvı sıçramalarına karşın kısa süreli koruma) özelliğiyle özellikle sahada çalışırken meydana gelebilecek kazalara karşı cihazı koruyor. 400 MHz ARM11 32-bit RISC işlemciye sahip VX680 ECR, güçlü işlemcisi sayesinde ödeme işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek beklemelerin önüne geçiyor. Bütün bunlara ek olarak, kart yıpranmasını engelleyen çip okuyucusu (Landed SCR) teknolojisine de sahip olan VX 680, yüz binlerce kez işlem yapabilme olanağı sunarak, kullanıcılarına tasarruf sağlıyor. Verifone’un ürün portföyü, mali modülü Türk mühendisleri tarafından yazılmış olan Mobil Yazarkasa POS VX680 ECR’la tamamlanıyor.