Uzaktan Eğitimde Alternatif Arayanlar İçin İdeal

Enterprise Next test merkezimizin bu defa konuğu TCL TAB 10s tablet oldu.

10.1 inç ekrana, sekiz çekirdekli işlemciye ve 8000mAh bataryaya sahip tablet, 8 saat boyunca video oynatabiliyor ve 2 hafta boyunca bekleme modunda durabiliyor. TCL TAB 10S, bu özellikleri sayesinde uzaktan eğitim alan öğrenciler için uygun bir cihaz haline geliyor.

TCL’in yeni tableti WiFi bağlantı özelliği sunarak öğrencilerin online derslere rahatlıkla katılabilmesini sağlıyor. Cihazdaki çift mikrofon ve hoparlör sistemine ek olarak ön kamerası sayesinde öğrenciler net bir şekilde görülebiliyor ve duyulabiliyor. Ebeveynler de çocuklarının online dünyada geçirdiği zamanı yönetmelerine yardımcı olacak önemli özelliklerden faydalanabiliyor. Cihazda öğrencilerin ders çalışma ve dinlenme zamanını yönetme seçeneğinin yanı sıra cihazda kullanılan üçüncü parti uygulamaları kontrol etme imkanı sunan özellikler bulunuyor. TCL TAB 10S, üçüncü parti ek aksesuarların yanı sıra doğal ve sorunsuz bir kağıt kalem deneyimi sunan, şık görünümlü ve ultra düşük bekleme süreli TCL Passive Pen’in kullanılabilmesi için POGO pin konektörlerine sahip.

TCL TAB 10S’in ekranı, iyileştirilmiş göz güvenliği için gün ışığında ve düşük ışıklı ortamlarda entegre parlaklık ve ton kontrolü üzerinden akıllı göz koruması sunuyor. Mavi ışık ve titreme yaratmayan ekran, kullanıcıyla arasındaki mesafe 25 santimetrenin altına indiğinde uyarıda bulunuyor.

TCL TAB 10 S WiFi, 1.599 TL’den kullanıcılarla buluşacak.

Ürünle ilgili detaylı videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?