Üç Ülkenin Yaratıcı Performansı Alemşah Öztürk’e Emanet

4129Grey CEO’su ve Chief Creative Officer’ı Alemşah Öztürk’ün, Avrupa Bölgesi’ndeki yaratıcı sorumlulukları genişletildi.

Yeni kurulan Avrupa Yaratıcı Yönetim Kuruluna seçilen Alemşah Öztürk, 2019 Mart itibariyle Türkiye’nin yanı sıra GREY Rusya, İspanya ve İsrail’in de Yaratıcı Performanslarından sorumlu olarak belirlendi.

Bu ofislerin yaratıcı iş miktarını ve kalitesini geliştirmek, Cannes Lions performanslarını artırmak ve büyümelerine destek olmak Alemşah Öztürk’ün görevleri arasında yer alıyor.

4129 Grey Avrupa CEO’su Eduardo Maruri konu hakkında şöyle bir açıklama yaptı: “Alemşah bizim küresel liderlerimizden biri ve Türkiye’de muazzam işler yapıyor. Alemşah’a daha çok sorumluluk vermek ve bölgemizde onun yeteneklerinden daha çok faydalanabilmek istiyoruz. Alemşah, Avrupa Yaratıcı Yönetim Kurulunun parçası olarak bu marketlerde değişim yaratacak ve Grey’in dünyadaki en popüler yaratıcı network olmasına yardımcı olacak. Dijital yeteneği, kreatif perspektifi ve vizyoner düşünceleriyle Alemşah’ın bu pazarları çok daha iyi bir seviyeye getireceğine inanıyorum.”