Tunçmatik’e Yeni Genel Müdür

Türkiye’nin Enerji Çözümleri Markası olarak yarım asrı geride bırakan Tunçmatik’in yeni genel müdürü belli oldu. 20 yıldan fazla bir süre, aralarında “Schneider Electric”, “Viko ” gibi ulusal ve küresel devlerin de yer aldığı firmalarda satış ve pazarlama müdürlüğü görevlerinde bulunan İlker İşgör, Tunçmatik Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Ülkemizin yarım asırlık enerji çözümleri markası Tunçmatik’in Genel Müdürlük görevine; 20 yıldan fazla bir süre, elektrik sektörünün, Schneider Electric, Viko gibi ulusal ve global devlerinde satış ve pazarlama müdürlüğü yapan İlker İşgör atandı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel kariyerine başlayan İşgör; aynı zamanda 2003 yılında, yine aynı üniversitede Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

İşgör, profesyonel kariyeri boyunca yürüttüğü satış ve pazarlama müdürlüğü görevlerinin yanı sıra; “stratejik planlama”, “iş geliştirme”, “kar-zarar ve risk yönetimi sorumluluğu”, “sektörel odaklı yaklaşım”, “müşteri bağlılık programı” ve “E-Ticaret kanalı” gibi alanlardaki çalışmalarıyla tanınıyor.

1975 doğumlu İlker İşgör, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?