TD SYNNEX, Premier Tier Ligi’ne Yükseldi

TD SYNNEX, AWS ile ilişkilerine yaptığı uzun vadeli yatırımların ve AWS çözümlerini dağıtma konusundaki kapsamlı uzmanlığı neticesinde titiz bir onay sürecini tamamlamayarak, AWS’nin iş ortakları seviyeleri arasında en üst seviye olan Premier Tier Servisler İş Ortağı statüsünü almaya hak kazandı.

BT ekosistemi için lider bir küresel distribütör ve çözüm toplayıcısı olan TD SYNNEX, Amazon Web Servisleri (AWS) İş Ortağı Ağı’nda (APN) birinci sınıf hizmetler sunan en üst seviye iş ortaklarının yer aldığı Premier Tier Servisler İş Ortağı statüsüne yükseldiğini duyurdu. APN, müşterilere ürün sunmak, bu ürünleri pazarlamak ve satmak için programlardan, uzmanlıklardan ve kaynaklardan yararlanan küresel bir AWS İş Ortakları topluluğu olarak biliniyor.

TD SYNNEX Küresel Bulut ve Hiper Ölçek Dönüşüm Kıdemli Başkan Yardımcısı Reza Honarmand yaptığı açıklamada, “TD SYNNEX olarak AWS’nin Premier Tier Servisler İş Ortağı statüsünü elde etmekten gurur duyuyoruz. Bu başarımız; Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Asya Pasifik’teki ekiplerimizin dünya çapında gösterdiği çabanın bir sonucudur. Bu statümüz sayesinde, iş ortaklarımız ve onların müşterileri, müşteri başarısı ve ticari hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan AWS’nin Premier Tier Servisler İş Ortağı ile birlikte çalıştıklarını bilecek. Bu da bize daha fazla güven duymalarını sağlayarak AWS ile büyümemizi daha da hızlandırmamıza yardımcı olacaktır” dedi.

Şirketlerin AWS Premier Tier Servisler İş Ortağı statüsünü kazanmaları için akreditasyonlar ve sertifikalar aracılığıyla titiz bir onay sürecini tamamlamaları, AWS ile ilişkilerine uzun vadeli yatırım yapmaları ve AWS’nin müşteri çözümlerini dağıtma konusunda kapsamlı bir uzmanlığa sahip olmaları gerekiyor. Ayrıca AWS tarafından eğitilmiş ve sertifikalandırılmış teknik danışmanlardan oluşan güçlü bir ekibe de sahip olan AWS Premier Tier Servisler İş Ortaklarının proje yönetimi ve profesyonel hizmetler konusunda derin uzmanlıkları da bulunuyor.

TD SYNNEX, AWS Premier Tier Servisler İş Ortağı olarak diğer odak alanlarının yanı sıra buluta geçiş, AWS depolama ağ geçidi donanım cihazları ve kamu sektörü konularında AWS ile stratejik girişimlerde bulunmaya da devam edecek. AWS Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) programının bir üyesi de olan TD SYNNEX ayrıca AWS Bulut Operasyonları Yazılım Yetkinliği, AWS Kamu Danışmanlığı Yetkinliği ve AWS Eğitim Danışmanlığı Yetkinliği statüsünün yanı sıra AWS GovCloud (ABD) Teslimatı unvanını da elde etti.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?