Sophos Home Premium ile Kurumsal Nitelikte Güvenlik Çözümü Evlere Geliyor

Sophos, dünyanın önde gelen kurumlarına hizmet vermek için tasarlanan güvenlik teknolojileriyle güçlendirdiği yeni Sophos Home Premium’u ev kullanıcılarının beğenisine sundu.

sophos home premium

Sophos, dünyanın dört bir yanındaki dev kurumlara hizmet vermek için tasarladığı güvenlik teknolojileriyle güçlendirilmiş yeni Sophos Home Premium’u ev kullanıcılarının beğenisine sundu. Sophos Home Premium, her türlü zararlı yazılım, siber saldırı girişimi ve kişisel bilgilerin çalınmasına karşı etkin ve gerçek zamanlı koruma sağlıyor. Ayrıca günümüzün korkulu rüyası fidye saldırıları başta olmak üzere, henüz keşfedilmemiş tehditlerin algılanmasına ve engellenmesine olanak tanıyor.

Sophos Pazarlama Yöneticisi Matt Fairbanks, yenilenen Sophos Home Premium ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Dünya genelinde 280 binden fazla bilgi teknolojileri organizasyonu siber tehditlerden korunmak için Sophos’a güveniyor. Biz ev kullanıcılarının da bu korumaya layık olduğunu düşündük. Bu nedenle Sophos Home ürününü tasarlarken dünyanın en büyük markalarını koruyan, kanıtlanmış güvenlik teknolojilerimizi temel aldık. Sophos Home ile ev kullanıcılarına endüstrinin en etkili, en yenilikçi ve en anlaşılır koruma çözümünü sunduğumuza inanıyoruz.”

Son Kullanıcılar da Artık Kurumsal Nitelikte Koruma Bekliyor

Sophos Araştırma Birimi Yöneticisi Chester Wisniewski, 2017 yılında bilgi güvenliği karaborsasının daha da fazla güç kazandığına dikkat çekti. Wisniewski, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıl bilgi güvenliği karaborsasına yön veren siber oluşumların, kişisel bilgileri ele geçirmek ve verilerini rehin alarak kullanıcıları fidye ödemeye zorlamak amacıyla pek çok yeni saldırı tekniğine başvurduğunu gözlemledik. Bu sadece kurumlar için değil, bireyler için de büyük bir tehdit ortaya koyuyor. Bireysel müşterilerimiz bizden dünyanın en büyük organizasyonlarına sağladığımız nitelikte güvenlik çözümleri talep ediyor. Sophos Home Premium’u bu anlayışla fidye yazılımları, web tehditleri ve çevrimiçi saldırılara karşı en iyi korumayı sunmak için tasarladık.”

Ev kullanıcılarının ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan Sophos Home Premium ile 10 adede kadar PC ve Mac bilgisayar koruma altına alınabiliyor. Sophos Home Premium’un 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü Sophos Home web sitesi üzerinden edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://home.sophos.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?